KLM ⇆ Čína - levné letenky Chengdu z Prahy 12.245,- kč

Další zajímavý tip na levné letenky s odletem z Prahy cílí na páte největší město Číny - Chengdu. Naposledy před rokem se nám naskýtala podobná možnost, kdy na trh uvedla levné letenky Chengdu z Prahy a zpět (12.433,- kč) letecká společnost Air France. Tentokrát tasí trumf z rukávu nizozemská KLM, která tuto linku aktulně nabízí ještě o cca 200,- kč levněji (12.245,- kč).

V dalším odstavci se budeme věnovat volným termínům. Obousměrné levné letenky Čína (Chengdu) od KLM si teď zakoupíte na období podzim 2015 až do počátku příštího jara. Konkrétně se jedná o data s letenkami do Chengdu od 21. října 2015 do 19. března 2016.

Letenky do světa od KLM rovná se let přes Amsterdam. Odleťte do Číny z Prahy s mezipřistáním v holandském městě Amsterdam (cca 1 - 5 hodin) s příletem na Chengdu Arpt (CTU) Čína. Zpátky z Chengdu do Prahy letíte stejně.

Tip: Zajímají vás již zveřejněné levné letenky Čína z nedávné minulosti, ať už kvůli přehledu nebo zájmu o letenky do jiného čínského města? Navštivte tenhle odkaz. Narazíte například na letenky do Pekingu od LOT za cca 11 tisíc a letenky do HongKongu od Turkish za 11 a půl tisíce kč. Vše zpáteční z Prahy.

⇆ Chengdu - Čína (z Prahy) 12.245,- kč kalendář