KLM ⇆ Čína - levné letenky Chengdu z Prahy 12.245,- kč

Další zajímavý tip na levné letenky s odletem z Prahy cílí na páte největší město Číny - Chengdu. Naposledy před rokem se nám naskýtala podobná možnost, kdy na trh uvedla levné letenky Chengdu z Prahy a zpět (12.433,- kč) letecká společnost Air France. Tentokrát tasí trumf z rukávu nizozemská KLM, která tuto linku aktulně nabízí ještě o cca 200,- kč levněji (12.245,- kč).

V dalším odstavci se budeme věnovat volným termínům. Obousměrné levné letenky Čína (Chengdu) od KLM si teď zakoupíte na období podzim 2015 až do počátku příštího jara. Konkrétně se jedná o data s letenkami do Chengdu od 21. října 2015 do 19. března 2016.

Letenky do světa od KLM rovná se let přes Amsterdam. Odleťte do Číny z Prahy s mezipřistáním v holandském městě Amsterdam (cca 1 - 5 hodin) s příletem na Chengdu Arpt (CTU) Čína. Zpátky z Chengdu do Prahy letíte stejně.

Tip: Zajímají vás již zveřejněné levné letenky Čína z nedávné minulosti, ať už kvůli přehledu nebo zájmu o letenky do jiného čínského města? Navštivte tenhle odkaz. Narazíte například na letenky do Pekingu od LOT za cca 11 tisíc a letenky do HongKongu od Turkish za 11 a půl tisíce kč. Vše zpáteční z Prahy.

⇆ Chengdu - Čína (z Prahy) 12.245,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.