KLM - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro z Prahy 14.890,- kč

Hurá do Brazílie! Na obzoru je další pecka od letecké společnosti KLM, která včerejším dnem spustila několik zajímavých tarifů na levné letenky nejen do Jižní Ameriky. Žhavý tip nás seznámí s aktuálním tarifem na zpáteční levné letenky Rio de Janeiro z Prahy za přitažlivou cenu 14.890,- kč včetně tax a poplatků, ba co víc, v ceně je i zpáteční let Rio de Janeiro - Praha!

Termíny: Pakliže vás zajímá období pro rezervaci levné letenky do Brazílie z Prahy, pak vězte, že je to rozmezí od 3. března 2014 do 27. dubna 2014. Bookujte nyní, zajistíte si tím levnou letenku do Rio de Janeiro na relativně slušný počet termínů. Nevyhledávejte letenky. Klikněte na rezervační odkaz vespod zprávy, budete si vybírat z online kalendáře.

Popis zlevněného tarifu do Brazílie z Prahy od KLM: Poletíte z letiště Praha Václav Havel (Arpt, Praha, Česká Republika) s kratším mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko. Přílet je na letiště Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie. Zpáteční let je za stejných podmínek.

Tip: Minulý tip na zpáteční levné letenky Rio de Janeiro z Prahy stál 15.050,- kč, patřil aerolinkám Delta Airlines a datoval se k 30. září. Jelikož už patří do historie, současné levné lety do Brazílie od KLM při požadavku letu z Prahy nemají konkurenci. Neváhejte, pouze do vyprodání!

 - rezervace levné letenky Rio de Janeiro - Brazílie 14.890,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.