KLM - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro z Prahy 14.890,- kč

Hurá do Brazílie! Na obzoru je další pecka od letecké společnosti KLM, která včerejším dnem spustila několik zajímavých tarifů na levné letenky nejen do Jižní Ameriky. Žhavý tip nás seznámí s aktuálním tarifem na zpáteční levné letenky Rio de Janeiro z Prahy za přitažlivou cenu 14.890,- kč včetně tax a poplatků, ba co víc, v ceně je i zpáteční let Rio de Janeiro - Praha!

Termíny: Pakliže vás zajímá období pro rezervaci levné letenky do Brazílie z Prahy, pak vězte, že je to rozmezí od 3. března 2014 do 27. dubna 2014. Bookujte nyní, zajistíte si tím levnou letenku do Rio de Janeiro na relativně slušný počet termínů. Nevyhledávejte letenky. Klikněte na rezervační odkaz vespod zprávy, budete si vybírat z online kalendáře.

Popis zlevněného tarifu do Brazílie z Prahy od KLM: Poletíte z letiště Praha Václav Havel (Arpt, Praha, Česká Republika) s kratším mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko. Přílet je na letiště Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie. Zpáteční let je za stejných podmínek.

Tip: Minulý tip na zpáteční levné letenky Rio de Janeiro z Prahy stál 15.050,- kč, patřil aerolinkám Delta Airlines a datoval se k 30. září. Jelikož už patří do historie, současné levné lety do Brazílie od KLM při požadavku letu z Prahy nemají konkurenci. Neváhejte, pouze do vyprodání!

 - rezervace levné letenky Rio de Janeiro - Brazílie 14.890,- kč

Letecké společnosti
Oblíbené lety