KLM + Air France - Thajsko ↔ levné letenky Bangkok z Prahy 13.271,- kč

Po Aeroflotu se snaží ulovit cestovatele na levné letenky do Thajska také kombinovaný tarif nizozemské letecké jedničky KLM a francouzské národní aerolinky Air France. Ještě 5 dní máte na to, abyste si zaknihovali zpáteční levné letenky Bangkok s odletem z Prahy za momentálně nejvýhodnější cenu na trhu v relaci 13.271,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Nemáte v oblibě vyhledávání levných letenek? Nevadí! Přesně pro tyto případy pro vás zhotovujeme akční kalendáře tak, abyste si volné levné letenky do Bangkoku zarezervovali pouhým označením volného data. Kalendář najdete pod odkazem na konci článku a nese data v rozmezí 9. březen až 19. červen 2014. Je však potřeba vzít v potaz, že návraty z Bangkoku do Prahy v březnu a dubnu už jsou vzhledem k obsazenosti nereálné.

Thajsko (Bangkok) - popis trasy: Odlétá se z letiště Praha (dříve Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika přes Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko k příletu na letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko. Vše s KLM. Naoplátku zpáteční lety jsou na palubě Air France. Letí se přes Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie s příletem zpět do Prahy.

Tip k letenkám do Thajska: Mějte na paměti, že dostupnost volných termínů se neustále mění. Každý chce pro sebe ulovit nejlevnější letenky, takže ty nejlukrativnější termíny jdou rychle k vodě. Recept pro získání levné letenky Bangkok tedy zní, bookovat dříve než okamžitě!

Tip č. 2: Jako alternativu lze zvolit také akční letenky Bangkok z Prahy v režii Aeroflot, nebo přímo tarif Air France, nebo spoj od Turkish Airlines na levné letenky do Bangkoku z Vídně. Odkazy a přehled levných letenek v této oblasti obsahují následující linky.

↔ Bangkok - Thajsko z Prahy 13.271,- kč rezervace

↔ Bangkok - Thajsko z Vídně 13.709,- kč rezervace

↔ Bangkok - Thajsko přehled všech výhodných letů zde

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.