Kenya Airways ⇆ Seychely - levné letenky Mahe Island (zpáteční) 10.911,- kč

akce letenky Mahe Island - SeychelyUž dávno neplatí mýtus, že exotické destinace s příjemným klimatem v zimním období jsou jen pro snoby. Fakt potvrzuje Kenya Airways, jenž jako jediná nabízí českým turistům zajímavé podmínky pro let na Seychely. Využijte levných letenek na Mahe Island z Paříže, zpáteční let na tento idylický ostrov vás bude stát jen 10.911,- kč.

Dostupnost: Aerolinka Kenya Airways navazuje na vyprodané termíny s letenkami na Seychely ze začátku léta, kdy se nabízely od ledna až po květen. Po vyprodání se nově objevily další volná místa a vy si je teď hravě rezervujete. Přítomný akční kalendář dovoluje objednávat levné letenky Mahe Island s odlety od 26. října, poslední termín návratu v kalendáři je datum 13. září 2016.

Do Paříže z Prahy se dopravte levně s Easyjet (tam a zpět už za 1.689,- kč). Pro lidi ze Severu republiky se více vyplatí let z Katowic (tam a zpět s Wizz Air už za 784,- kč). Samotný let na Seychely vede přes keňské Nairobi s přistáním na Mahe Island Seychelles Intl... (SEZ) a potom stejně i zpět.

Jen  pro obrázek, levné letenky na Seychely z francouzského města Paříž jsou dosti v kurzu. Porovnejte si tuto cenu s cenou letenky na Seychely s odletem z Prahy. Zpáteční spoj na Mahe Island má nejlevněji Condor od nějakých 21 tisíc a to už je podstatný rozdíl, navíc kdo si díky itineráři cesty nechá utéct i prohlídku Paříže aneb dvě mouchy jednou ranou!

⇆ Mahe Island - Seychely 10.911,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety