Keňa - levné letenky Praha - Nairobi a zpět 14.864,- kč

Již nějaký ten pátek se nám tu neobjevil akční tip na levné letenky do Keni. Poslední je datován ke květnu, kdy se ale nejednalo o lety z Prahy, ty byly zveřejněny ještě o dva měsíce zpět. Celou tu dobu ticho po pěšině až do této chvíle, kdy se nám v systému objevily zpáteční levné letenky Nairobi s odletem z Prahy za 14.864,- kč i s poplatky.

Pojďme to vzít popořadě. Na začátku týdne vyšel v platnost tarif KLM letenky do Nairobi za 16.850,- kč, který byl za pár dnů upraven na 17.200,- kč na termíny od listopadu do konce března 2014 (kalendář níže). Kdo se ovšem rozhodne vyhledat levné letenky manuálně, dostane se ještě o dva a půl tisíce níže, kombinací tarifů ČSA + KLM. Např. rezervací zpáteční levné letenky Keňa - Nairobi z Prahy na 20.3. - 8.4. 2014 zaplatíte 14.864,- kč (příklad níže).

Jaký je tedy rozdíl mezi tarify? Oba mezipřistávají v Amsterdamu, avšak první s KLM vychází podstatně drahž, oproti spoji, kdy letíte z Prahy do Amstru s ČSA a dále již s KLM do Nairobi. Oželíte-li tedy kalendář, ušetříte slušnou sumičku.

Tip: Pro lepší a snadnější orientaci při rozhodování objednání levné letenky do Nairobi jsme vám nachystali i přímé rezervační odkazy. První nabízí akci KLM s kalendářem, druhý je přímý odkaz na zmíněnou cenu 14.864,- kč. Pospěšte si, o levné letenky do Keni z Prahy je mezi cestovateli velký zájem.

- rezervace levné letenky Nairobi - Keňa 14.864,- kč (ČSA + KLM)

- rezervace levné letenky Nairobi - Keňa 17.200,- kč (KLM - kalendář)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.