Keňa - levné letenky Praha - Nairobi a zpět 14.864,- kč

Již nějaký ten pátek se nám tu neobjevil akční tip na levné letenky do Keni. Poslední je datován ke květnu, kdy se ale nejednalo o lety z Prahy, ty byly zveřejněny ještě o dva měsíce zpět. Celou tu dobu ticho po pěšině až do této chvíle, kdy se nám v systému objevily zpáteční levné letenky Nairobi s odletem z Prahy za 14.864,- kč i s poplatky.

Pojďme to vzít popořadě. Na začátku týdne vyšel v platnost tarif KLM letenky do Nairobi za 16.850,- kč, který byl za pár dnů upraven na 17.200,- kč na termíny od listopadu do konce března 2014 (kalendář níže). Kdo se ovšem rozhodne vyhledat levné letenky manuálně, dostane se ještě o dva a půl tisíce níže, kombinací tarifů ČSA + KLM. Např. rezervací zpáteční levné letenky Keňa - Nairobi z Prahy na 20.3. - 8.4. 2014 zaplatíte 14.864,- kč (příklad níže).

Jaký je tedy rozdíl mezi tarify? Oba mezipřistávají v Amsterdamu, avšak první s KLM vychází podstatně drahž, oproti spoji, kdy letíte z Prahy do Amstru s ČSA a dále již s KLM do Nairobi. Oželíte-li tedy kalendář, ušetříte slušnou sumičku.

Tip: Pro lepší a snadnější orientaci při rozhodování objednání levné letenky do Nairobi jsme vám nachystali i přímé rezervační odkazy. První nabízí akci KLM s kalendářem, druhý je přímý odkaz na zmíněnou cenu 14.864,- kč. Pospěšte si, o levné letenky do Keni z Prahy je mezi cestovateli velký zájem.

- rezervace levné letenky Nairobi - Keňa 14.864,- kč (ČSA + KLM)

- rezervace levné letenky Nairobi - Keňa 17.200,- kč (KLM - kalendář)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.