Karibik - Portoriko - zpáteční levné letenky do San Juan 11.375,-

Se zajímavým aktuálním tarifem na levné letenky do Karibiku v českém rezervačním systému se může pochlubit německý charterový letecký dopravce Condor! Za cenu 11.375,- kč i s poplatky máte právě nyní možnost si zaknihovat levné letenky do Portorika a to konkrétně na ostrov San Juan s odletem z Frankfurtu, včetně zpáteční letenky San Juan - Frankfurt.

A na kdy objednávat levné letenky do San Juan? Nabízí se vybrané termíny na listopad, nebo taky termíny z listopadu na prosinec. Příklady rezervace levné letenky do Portorika: 7.11. - 14.11. - rezervace, 14.11. - 24.11. - rezervace, nebo levné letenky do San Juan na datum 14.11. - 5.12. - rezervace zde. Prosincové termíny na levné letenky do Portorika z Frankfurtu taky nevycházejí o moc drahší. Odlety aerolinek Condor do San Juan jsou uskutečňovány z letiště Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo, přímým spojením na letiště Luiz Munoz Marin Intl, San Juan, Spojené státy. Let z Frankfurtu do San Juan trvá 10 hodin a 20 minut.

Nevyhovují-li vám data pro rezervaci levné letenky do Portorika na zmíněné termíny, můžete si zkusit v uvedeném období zadat svoje datumy klasicky přes náš vyhledávací formulář letenek, kde si navíc můžete cenu levné letenky porovnat i s ostatními rezervačními systémy jako jsou (pelikán, letuška, student agency, invia). Chcete-li levné letenky do San Juan (Portoriko) v Karibiku, máte právě nyní ideální příležitost. Pro méně zkušené cestovatele kromě levné letenky doporučíme i levné ubytování v San Juan. Těšíme se levně letecky do Karibiku!

Online rezervace levné letenky San Juan (Portoriko - Karibik)

Letecké společnosti
Oblíbené lety