Kanada - levné letenky Winnipeg z Prahy 14.099,- kč

Pomůžeme vám najít levnou letenku na jakékoliv cestě, na jakékoliv místo a s jakýmkoliv podnětem cesty! Buďte si jisti, že s námi dosáhnou na své cestovatelské cíle i ti nejnáročnější turisté! Poprvé se podíváme v kategorii levné letenky do Kanady také lety z Prahy do kanadského Winnipegu, největším městem provinční oblasti Manitoba.

Kombinace leteckých přepravců ČSA, Delta Airlines, Air France a KLM vyústila v tarif na zpáteční levné letenky do Winnipegu v oblasti Manitoba z Prahy za cenu 14.099,- kč včetně tax a poplatků. V této ceně máte zahrnut spoj Praha - Winnipeg a zpáteční Winnipeg - Praha.

Dostupnost: Současné možnosti dovolují zaknihovávat levné letenky do Winnipegu s cenou motající se kolem hranice čtrnácti tisíc kč na období od února do července 2014. Jako inspirace pro vyhledání levné letenky do kanadského města Winnipeg poslouží příkladový termín na červnový termín. Kalendář připravujeme, o další letenky si napište v diskusi, nebo na fb.

Informace k letu do Kanady: Letí se z letiště Praha s ČSA ke krátkému mezistopu na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, odtud ke krátkému mezipřistání na Minneapolis St Paul Intl, Minneapolis, Spojené Státy Americké - USA (KLM) s příletem na Winnipeg Intl Arpt, Winnipeg, Kanada (Delta). Stejně letíte i zpět do Prahy.

Tip: Toto nejsou aktuální nejlevnější letenky do Kanady z Prahy. Těmi disponuje tarif od Delty Airlines na letenky do Toronta s akčním kalendářem a cenou 11.770,- kč. Letenky Winnipeg si alternativně kromě systému pelikán zarezevujete i přes letušku. Odkazy níže.

↔ Winnipeg - Kanada z Prahy 14.099,- kč rezervace

↔ Winnipeg - Kanada z Prahy 14.488,- kč rezervace

↔ Kanada - přehled aktuálních levných letenek zde

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.