Kanada - levné letenky Winnipeg z Prahy 14.099,- kč

Pomůžeme vám najít levnou letenku na jakékoliv cestě, na jakékoliv místo a s jakýmkoliv podnětem cesty! Buďte si jisti, že s námi dosáhnou na své cestovatelské cíle i ti nejnáročnější turisté! Poprvé se podíváme v kategorii levné letenky do Kanady také lety z Prahy do kanadského Winnipegu, největším městem provinční oblasti Manitoba.

Kombinace leteckých přepravců ČSA, Delta Airlines, Air France a KLM vyústila v tarif na zpáteční levné letenky do Winnipegu v oblasti Manitoba z Prahy za cenu 14.099,- kč včetně tax a poplatků. V této ceně máte zahrnut spoj Praha - Winnipeg a zpáteční Winnipeg - Praha.

Dostupnost: Současné možnosti dovolují zaknihovávat levné letenky do Winnipegu s cenou motající se kolem hranice čtrnácti tisíc kč na období od února do července 2014. Jako inspirace pro vyhledání levné letenky do kanadského města Winnipeg poslouží příkladový termín na červnový termín. Kalendář připravujeme, o další letenky si napište v diskusi, nebo na fb.

Informace k letu do Kanady: Letí se z letiště Praha s ČSA ke krátkému mezistopu na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, odtud ke krátkému mezipřistání na Minneapolis St Paul Intl, Minneapolis, Spojené Státy Americké - USA (KLM) s příletem na Winnipeg Intl Arpt, Winnipeg, Kanada (Delta). Stejně letíte i zpět do Prahy.

Tip: Toto nejsou aktuální nejlevnější letenky do Kanady z Prahy. Těmi disponuje tarif od Delty Airlines na letenky do Toronta s akčním kalendářem a cenou 11.770,- kč. Letenky Winnipeg si alternativně kromě systému pelikán zarezevujete i přes letušku. Odkazy níže.

↔ Winnipeg - Kanada z Prahy 14.099,- kč rezervace

↔ Winnipeg - Kanada z Prahy 14.488,- kč rezervace

↔ Kanada - přehled aktuálních levných letenek zde

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.