Kanada - levné letenky Windsor z Prahy 12.728,- kč

Sběratelé cestovatelských zářezů nechť zbystří svou pozornost. Nejjižnější cíp Kanady si teď objednáme v zajímavém tarifu s odletem z Prahy za libovou cenu 12.728,- kč včetně tax a poplatků. Jsou tu levné letenky Windsor, kanadské město na břehu řeky Detroit a jezera Lake St. Clair v tipu určeném pro náročné turisty.

Dostupnost: letenky Praha - Windsor a zpět vychází nejlevněji na únor 2014. Nepatrně vyšší cenu do kanadského města Windsor, zvaného taky jako Město Růží poskytuje rezervace letenky na měsíc květen a červen, samozřejmě při aktuální rezervaci. Letí se s British Airways v kombinaci s Air Canada. Příkladové odkazy najdete na konci této aktuality.

Základní info k letu do kanadského Windsor: Odlety z letiště Praha Václav Havel vedou na Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie, poté se pokračuje na Lester B Pearson Intl, Toronto, Kanada, ke konečnému příletu na letiště Windsor Intl Arpt, Windsor, Kanada. Stejně i zpět. Doba mezipřistání závisi na zvoleném času, ale nemusí převýšit 2 - 3 hodiny.

Tip: levné letenky do Windsor nabízí ideální příležitost pro vycestování z Prahy do Ontaria hned příští měsíc, potažmo na jaře. V nabídce levných letů do Kanady se objevuje město Windsor prvně, lovci levných letenek nezaváhejte!

Windsor - Kanada (Ontario) z Prahy 12.728,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.