Kanada - levné letenky Toronto z Prahy 12.940,- kč

Kombinovaný jednotný tarif leteckého přepravce České Aerolinie a Delta Airlines nám v tuto chvíli umožňuje bookovat si levné letenky do Kanady při odletech z Prahy za cenu 12.940,- kč. Cena je včetně všech poplatků a zpátečního letu z Toronta do Prahy.

A tak nám vznikla akce, která nabízí možnost rezervace zpáteční levné letenky Toronto s výběrem volného data z kalendáře na termíny v období od 9. října až do 25. května 2014. S levnými lety do Kanady (Toronto) v dubnu a květnu 2014 to zatím ovšem vypadá bledě, nyní jsou na nule, ale může se něco uvolnit.

Popis letů: zpáteční levné letenky do Toronta v tarifu ČSA a Delta Air Lines mají zajištěny odlety z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s čtyřhodinovým mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko (ČSA) odsud poletíte na finální letiště Lester B Pearson Intl, Toronto, Kanada (Delta Air Lines). Stejně i zpět.

Tip: jelikož tady poslední levné letenky Kanada byly v červnu a neměli odlety z Prahy, takže je jasné, že bude po této akci velký hlad. Jedno kratší mezipřistání na trase z Prahy do Toronta zajišťuje relativní komfort při zaoceánském letu. S rezervací je tedy potřeba si dosti pospíšit.

- online rezervace levné letenky Toronto - Kanada 12.940,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.