Kanada - levné letenky Toronto z Prahy 12.940,- kč

Kombinovaný jednotný tarif leteckého přepravce České Aerolinie a Delta Airlines nám v tuto chvíli umožňuje bookovat si levné letenky do Kanady při odletech z Prahy za cenu 12.940,- kč. Cena je včetně všech poplatků a zpátečního letu z Toronta do Prahy.

A tak nám vznikla akce, která nabízí možnost rezervace zpáteční levné letenky Toronto s výběrem volného data z kalendáře na termíny v období od 9. října až do 25. května 2014. S levnými lety do Kanady (Toronto) v dubnu a květnu 2014 to zatím ovšem vypadá bledě, nyní jsou na nule, ale může se něco uvolnit.

Popis letů: zpáteční levné letenky do Toronta v tarifu ČSA a Delta Air Lines mají zajištěny odlety z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s čtyřhodinovým mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko (ČSA) odsud poletíte na finální letiště Lester B Pearson Intl, Toronto, Kanada (Delta Air Lines). Stejně i zpět.

Tip: jelikož tady poslední levné letenky Kanada byly v červnu a neměli odlety z Prahy, takže je jasné, že bude po této akci velký hlad. Jedno kratší mezipřistání na trase z Prahy do Toronta zajišťuje relativní komfort při zaoceánském letu. S rezervací je tedy potřeba si dosti pospíšit.

- online rezervace levné letenky Toronto - Kanada 12.940,- kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.