Kanada - levné letenky Praha - Toronto 13.580,- kč

V zimě, nebo na jaře letecky levně do Kanady? Máme tady po delší době akční letenky do Kanady! Právě s přicházejícím kombinovaným tarifem aerolinek ČSA a Jet Airways India si zarezervujete levné letenky do Kanady s odletem z Prahy. Nabízí se levné letenky do Toronta, nejlidnatějšího města Kanady za cenu 13.580,- kč i s poplatky a taxami a včetně zpáteční letenky z Toronta do Prahy.

Nyní už se ale pojďme podívat na tarif konkrétněji. Nabízí se rezervace levné letenky Toronto z Prahy na vybrané termíny od 28. ledna do 31. května, s mnoha volnými termíny v tomto období, takže se dají levné letenky nakombinovat přesně na ty termíny, které vám budou vyhovovat.

Do Kanady v tarifu Jet Airways India a ČSA si zaknihujete levné letenky s odletem z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Brussels National Arpt, Brusel, Belgie, kde se ani moc nezdržíte (1h 50min) a hned poté poletíte do finální destinace, to je na letiště Lester B Pearson Intl, Toronto, Kanada.

Tarif zmíněných aerolinií na levné letenky do Kanady vychází v platnost právě dnes a bude dostupný jen pár dní, takže kdo uvažuje o levném letu do Kanady s tím, že nechce letět z okolitých destinací a bez dlouhého čekání, jsou pro něj aktuální zpáteční levné letenky do Toronta ideální volbou a jelikož je dnes volných termínů dostatek, je ideální doba pro výběr letenky.

Online rezervace levné letenky Toronto (Kanada)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety