Kanada - levné letenky Praha - Toronto 13.580,- kč

V zimě, nebo na jaře letecky levně do Kanady? Máme tady po delší době akční letenky do Kanady! Právě s přicházejícím kombinovaným tarifem aerolinek ČSA a Jet Airways India si zarezervujete levné letenky do Kanady s odletem z Prahy. Nabízí se levné letenky do Toronta, nejlidnatějšího města Kanady za cenu 13.580,- kč i s poplatky a taxami a včetně zpáteční letenky z Toronta do Prahy.

Nyní už se ale pojďme podívat na tarif konkrétněji. Nabízí se rezervace levné letenky Toronto z Prahy na vybrané termíny od 28. ledna do 31. května, s mnoha volnými termíny v tomto období, takže se dají levné letenky nakombinovat přesně na ty termíny, které vám budou vyhovovat.

Do Kanady v tarifu Jet Airways India a ČSA si zaknihujete levné letenky s odletem z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Brussels National Arpt, Brusel, Belgie, kde se ani moc nezdržíte (1h 50min) a hned poté poletíte do finální destinace, to je na letiště Lester B Pearson Intl, Toronto, Kanada.

Tarif zmíněných aerolinií na levné letenky do Kanady vychází v platnost právě dnes a bude dostupný jen pár dní, takže kdo uvažuje o levném letu do Kanady s tím, že nechce letět z okolitých destinací a bez dlouhého čekání, jsou pro něj aktuální zpáteční levné letenky do Toronta ideální volbou a jelikož je dnes volných termínů dostatek, je ideální doba pro výběr letenky.

Online rezervace levné letenky Toronto (Kanada)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.