Aeroflot - Jižní Korea - levné letenky Soul z Prahy 13.610,- kč

Cestování do Jižní Korei z Prahy vás nyní nemusí vyjít vůbec draze! S příchozím výhodným tarifem na zpáteční levné letenky do Soulu s odletem z Prahy si teď můžete zabookovat akční letenky s cenou 13.610,- s taxami i poplatky. V ceně máte zahrnut jak let Praha - Soul, tak i zpáteční ze Soulu do Prahy. Jak na to?

Vyberte si volné levné letenky z kalendáře (klid na odkaz pro rezervaci), který vám ukazuje online stav. V této chvíli je kalendář připraven na rezervaci zpáteční levné letenky do Soulu na vybrané termíny od 26. září až do 28. února 2014. Na každý měsíc jsou ještě nějaké ty letenky, ale je potřeba si s rezervací pohnout.

Základní informace k letům s Aeroflot: tarif na zpáteční levné letenky Jižní Korea (Soul) má odlety z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s kratším mezipřistáním na Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko a příletem na letiště Incheon Intl Arpt, Seoul, Jižní Korea. Zpáteční lety kopírují identickou trasu.

Tip: je téměř stoprocentně jisté, že tyto zpáteční levné letenky Soul z Prahy budou bleskově vyprodány. Poslední zlevněné lety do tohoto jihokorejského města jsme tady totiž měli téměř před rokem s cenou vyšší o cca 2.500,- kč, tak neváhejte!

- online rezervace levné letenky Soul - Jižní Korea 13.610,- kč

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.