Jet2 - Anglie - levné letenky East Midlands z Prahy 1.916,- kč

Plánujete-li let z Prahy na Britské ostrovy v okolí měst Derby, Leicester a Nottingham (známe z povídek o Robinu Hoodovi)  bude ideálním spojem lowcost britské nízkorozpočtové aerolinky Jet2, který přináší levné letenky na East Midlands. Zpáteční lety na East Midlands z Prahy jsou k dostání již za 1.916,- kč včetně tax a poplatků.

Jak rezervovat levné letenky do Anglie? Zamířeno tedy máme na odlety z Prahy. Nejlevnější letenky na East Midlands se v této době jednoznačně vyplatí objednávat na jaro 2014. Konkrétně se zaměřujte na lety v měsíci březen. Příklad takové rezervace, kdy za letenky Praha - East Midlands a zpět zaplatíte cenu zmíněnou v prvním odstavci, je uveden pod odkazem na konci zprávy.

Základní popis letu do Velké Británie s Jet2: lowcost lety startují z letiště Václav Havel Praha (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště East Midlands Arpt, Nottingham Uk, Velká Británie, Anglie. Nízkonákladový let Praha - East Midlands trvá 2 hodiny a 25 minut. Zpáteční let je kratší o 8 minut.

Tip: Nenašli jste požadované letenky East Midlands s odletem z Prahy na vámi vybraný termín? Zmiňte se o tom na naší FB fanpage. Doporučíme vám jak a kdy letět. Dostupné do vyprodání.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.