Jet2 - Anglie - levné letenky East Midlands z Prahy 1.916,- kč

Plánujete-li let z Prahy na Britské ostrovy v okolí měst Derby, Leicester a Nottingham (známe z povídek o Robinu Hoodovi)  bude ideálním spojem lowcost britské nízkorozpočtové aerolinky Jet2, který přináší levné letenky na East Midlands. Zpáteční lety na East Midlands z Prahy jsou k dostání již za 1.916,- kč včetně tax a poplatků.

Jak rezervovat levné letenky do Anglie? Zamířeno tedy máme na odlety z Prahy. Nejlevnější letenky na East Midlands se v této době jednoznačně vyplatí objednávat na jaro 2014. Konkrétně se zaměřujte na lety v měsíci březen. Příklad takové rezervace, kdy za letenky Praha - East Midlands a zpět zaplatíte cenu zmíněnou v prvním odstavci, je uveden pod odkazem na konci zprávy.

Základní popis letu do Velké Británie s Jet2: lowcost lety startují z letiště Václav Havel Praha (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště East Midlands Arpt, Nottingham Uk, Velká Británie, Anglie. Nízkonákladový let Praha - East Midlands trvá 2 hodiny a 25 minut. Zpáteční let je kratší o 8 minut.

Tip: Nenašli jste požadované letenky East Midlands s odletem z Prahy na vámi vybraný termín? Zmiňte se o tom na naší FB fanpage. Doporučíme vám jak a kdy letět. Dostupné do vyprodání.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.