⇆ Itálie - Wizz Air + České Aerolinie - levné letenky Řím z Prahy (a zpět) 1.576,- kč

Nyní něco ze soudku letenky po Evropě! Dlouhodobě výhodné lety do Itálie má nízkonákladová letecká společnost Wizz Air a ta taky operuje na právě promované trase Praha - Řím (a zpět). Její letenky do Říma jsou v nejideálnějších variantách k dostání už za 1.576,- kč (tam 788+ zpět 788). Takto zajímavá cena platí pro lety v období září 2015 až červenec 2016. Ještě teď na léto výjde zpáteční letenka s Wizz Air na dva a půl tisíce korun.

Co když nám ale nevyhovuje lowcost, což bývá zpravidla kvůli příletu na letiště mimo centrum města. Fiumicino je vzdáleno ode centra 31 km. To ale není tento případ. Někomu prostě nízkonákladové lety nesedí a tak raději využije nějakou akci klasického dopravce. Důkazem jsou nově zrozené akční letenky Řím od ČSA. České Aerolinie nabízí zpáteční lety z Prahy za 2.703,- kč na období říjen až červen 2016.

Tip: Tarif se hodí jako klíčový aspekt snadné dopravy do oblíbeného evropského letoviska. Nezvolíte-li jeden z akčních balíčků do Říma, podívejte se kvůli ubytování na booking.com, kde mají slušné slevy. Nejlevněji vás však výjde, řešit to až na místě, kde se s místními domluvíte na úplně jiné taxe. Zajímají vás jiné levné letenky do Itálie  jako například města Milán, Benátky, Boloňa nebo třeba Neapol), stačí najet na kurzívou označený text a nechat se inspirovat posledními tipy.

⇆ Řím - Itálie (z Prahy - Wizz Air) 1.576,- kč dopravce

⇆ Řím - Itálie (z Prahy - Wizz Air) 1.576,- kč rezervace

⇆ Řím - Itálie (z Prahy - ČSA) 2.703,- kč kalendář

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.