Itálie - lowcosty - zpáteční levné letenky do Milána 560,- kč

Cestovatelé, kteří plánují výlet do Budapešti, můžou pouvažovat nad prodloužením cesty letecky do Itálie. Nabízí se akční tarify na levné letenky do Milána z Budapešti za 560,- kč včetně tax a poplatků. V ceně je také zpáteční letenka z Milána do Budapešti. Levné letenky Wizz Air do Milána jsou dostupné na vybrané dny od Září do Prosince při aktuální rezervaci.

Nejste-li omezeni konkrétním termínem, nechte se inspirovat a rezervujte si levné letenky do Milána například na zářijové datum 13.9. - 15.9., nebo 25.9. - 26.9. Termíny na lowcosty do Itálie si však zaknihujte podle potřeby, rozhodující je včasná rezervace levné letenky. Odlet je z letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko s příletem na letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie. Nízkonákladový let do Milána trvá 1 hodinu a 58 minut.

Rezervovat si levné letenky do Milána můžeme také s odletem z České Republiky. Levné letenky Milán s odletem z Brna jsou k dispozici nejlevněji od aerolinek Ryanair, na Říjen již za 983,- kč (zpáteční letenky) - rezervace zde. Jako obvykle doporučujeme pro nejvýhodnější cenu rezervovat letenky co nejdříve.

Online rezervace levné letenky Milán (Itálie)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety