Írán - levné letenky Praha - Kermanshah / Istanbul - Praha 7.840,- kč

Opět tu máme jedinečný cestovatelský bonbónek v českém rezervačním systému. Ve spolupráci s leteckou společnosti Turkish Airlines si nyní rezervujeme levné letenky do Íránu a to dokonce s odletem z Prahy! Za cenu 7.840,- kč i s poplatky a taxami se nabízí akční letenky do Kermanshah. Rezervujte si levné letenky do Kermanshah na trase Praha - Kermanshah, se zpátečním letem z tureckého Istanbulu do Prahy.

Akční letenkový tarif turecké aerolinky Turkish Airlines na levné letenky do Íránu má k dispozici letenkový kalendář (níže, pod odkazem na rezervaci), takže si snadno vyberete levné letenky bez složitého vyhledávání. Nabízí se levné letenky do Kermanshah s odletem Prahy na vybrané termíny od 8. února až do  30. října, ale nepočítejte s tím, že budou akční letenky dostupné po celou tuto dobu. Akce je platná jen několik málo dní.

Info k letu: let tam - odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko(7h) a příletem na letiště Kermanshah Arpt, Kermanshah, Írán. Zpáteční let vede z letiště Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko, přímým letem na letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika.

Online rezervace levné letenky Kermanshah (Írán)

Letecké společnosti