Írán - levné letenky Praha - Kermanshah / Istanbul - Praha 7.840,- kč

Opět tu máme jedinečný cestovatelský bonbónek v českém rezervačním systému. Ve spolupráci s leteckou společnosti Turkish Airlines si nyní rezervujeme levné letenky do Íránu a to dokonce s odletem z Prahy! Za cenu 7.840,- kč i s poplatky a taxami se nabízí akční letenky do Kermanshah. Rezervujte si levné letenky do Kermanshah na trase Praha - Kermanshah, se zpátečním letem z tureckého Istanbulu do Prahy.

Akční letenkový tarif turecké aerolinky Turkish Airlines na levné letenky do Íránu má k dispozici letenkový kalendář (níže, pod odkazem na rezervaci), takže si snadno vyberete levné letenky bez složitého vyhledávání. Nabízí se levné letenky do Kermanshah s odletem Prahy na vybrané termíny od 8. února až do  30. října, ale nepočítejte s tím, že budou akční letenky dostupné po celou tuto dobu. Akce je platná jen několik málo dní.

Info k letu: let tam - odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko(7h) a příletem na letiště Kermanshah Arpt, Kermanshah, Írán. Zpáteční let vede z letiště Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko, přímým letem na letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika.

Online rezervace levné letenky Kermanshah (Írán)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.