Indonésie - zpáteční levné letenky Denpasar Bali 12.238,- kč

Po Jakartě tady máme další akci. Přinášíme tipy na levné letenky, podle některých na nejkrásnější místo na světě, indonéské Denpasar Bali! Aktuálně se nabízí zpáteční levné letenky na Bali za cenu 12.238,- kč i s poplatky s odletem z italského Říma a návratem do německého Frankfurtu. Jde o tarif aerolinek China Eastern Airlines.

A na kdy ideálně naplánovat levný let do Indonésie? Doporučujeme zabookování levné letenky Denpasar Bali z února na březen 2013. Nechť může posloužit jako příklad zaknihování levné letenky Denpasar Bali termín 19.2. - 14.3. - rezervace zde, nebo 22.2. - 14.3. - rezervace zde. Na Bali se odlétá z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na letiště Ngurah Rai Arpt, Denpasar Bali, Indonésie.

Máte rádi pohodlí a nechcete kombinovat levné letenky? Nabízí se alternativa, rezervovat si levné letenky na Bali z Prahy za 18.622,- kč s poplatky. Příklad rezervace levné letenky Praha - Denpasar Bali a zpět na listopad najdete zde.

Cestujete-li rádi levně po světě, určitě si nenechte utéct levné letenky do Indonésie, akce na Denpasar Bali bude velmi rychle vyprodána.

Online rezervace levné letenky Denpasar Bali (Indonésie)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.