Indonésie - zpáteční levné letenky Denpasar Bali 12.238,- kč

Po Jakartě tady máme další akci. Přinášíme tipy na levné letenky, podle některých na nejkrásnější místo na světě, indonéské Denpasar Bali! Aktuálně se nabízí zpáteční levné letenky na Bali za cenu 12.238,- kč i s poplatky s odletem z italského Říma a návratem do německého Frankfurtu. Jde o tarif aerolinek China Eastern Airlines.

A na kdy ideálně naplánovat levný let do Indonésie? Doporučujeme zabookování levné letenky Denpasar Bali z února na březen 2013. Nechť může posloužit jako příklad zaknihování levné letenky Denpasar Bali termín 19.2. - 14.3. - rezervace zde, nebo 22.2. - 14.3. - rezervace zde. Na Bali se odlétá z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na letišti Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na letiště Ngurah Rai Arpt, Denpasar Bali, Indonésie.

Máte rádi pohodlí a nechcete kombinovat levné letenky? Nabízí se alternativa, rezervovat si levné letenky na Bali z Prahy za 18.622,- kč s poplatky. Příklad rezervace levné letenky Praha - Denpasar Bali a zpět na listopad najdete zde.

Cestujete-li rádi levně po světě, určitě si nenechte utéct levné letenky do Indonésie, akce na Denpasar Bali bude velmi rychle vyprodána.

Online rezervace levné letenky Denpasar Bali (Indonésie)

Letecké společnosti
Oblíbené lety