Indonésie - levné letenky na Bali 12.890,- kč

Hledáte ideální tarif pro let na Bali? Po vyprodaném kalendáři s levnými letenkami do Denpasar Bali od China Eastern jsme pro vás připravili ještě posledních pár termínů s cenou 12.890,- kč (zpáteční lety včetně tax a poplatků).

Připomeňmě si podmínky letu do Indonésie s China Eastern. Levné letenky jsou podmíněny odlety z Říma s návratem do Londýna. K mání už jsou skutečně poslední termíny na měsíc březen, zájemci si tak musí pospíšit. Pouze do vyprodání, takže kdo příjde dříve, má větší šanci.

Tip: Odkazy na konkrétní termíny s letenkami na Denpasar Bali za zmíněné ceny nemusíte vyhledávat. To jsme udělali za vás, odkazy najdete jako vždy na konci článku. Do Říma a z Londýna máte spoustu možností levných letů nepřevyšujíc hodnotu pár stovek kč. Více informací vám rádi doplníme na naši fb fanpage.

Denpasar Bali - Indonésie 12.890,- kč rezervace

Denpasar Bali - Indonésie 12.890,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6290 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.