Indonésie - levné letenky na Bali 12.890,- kč

Hledáte ideální tarif pro let na Bali? Po vyprodaném kalendáři s levnými letenkami do Denpasar Bali od China Eastern jsme pro vás připravili ještě posledních pár termínů s cenou 12.890,- kč (zpáteční lety včetně tax a poplatků).

Připomeňmě si podmínky letu do Indonésie s China Eastern. Levné letenky jsou podmíněny odlety z Říma s návratem do Londýna. K mání už jsou skutečně poslední termíny na měsíc březen, zájemci si tak musí pospíšit. Pouze do vyprodání, takže kdo příjde dříve, má větší šanci.

Tip: Odkazy na konkrétní termíny s letenkami na Denpasar Bali za zmíněné ceny nemusíte vyhledávat. To jsme udělali za vás, odkazy najdete jako vždy na konci článku. Do Říma a z Londýna máte spoustu možností levných letů nepřevyšujíc hodnotu pár stovek kč. Více informací vám rádi doplníme na naši fb fanpage.

Denpasar Bali - Indonésie 12.890,- kč rezervace

Denpasar Bali - Indonésie 12.890,- kč rezervace

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.