Icelandair - USA - Aljaška ↔ levné letenky Anchorage 13.712,- kč

Jestli sledujete naše letenkové tipy pravidelně, jistě vám neuniklo, že vás mnohdy za neuvěřitelně levné peníze dostaneme na mimořádná místa. Zdárnou ukázkou a důkazem tohoto faktu jsou levné letenky do Anchorage na Aljašce! Zaleťte si na Aljašku a jejího největšího města z německých letišť Frankfurt a Mnichov za 13.712,- kč.

Dostupnost: Extra nízká cena v tarifu levné letenky Aljaška spadá pod dopravce Icelandair a je k dostání v českém rezervačním systému (odkaz na konci zprávy) pouze na měsíc září 2014 s maximální délkou pobytu 30-ti dní. Výprodejové letenky do Anchorage, největšího města na Aljašce jsou k dispozici do stažení z nabídky z důvodu nulových kapacit.

Jak se dostaneme na Aljašku? Linka zahrnuje akční lety s islandským dopravcem Icelandair, což nás těší o to více, že za poslední 3 roky jsme ve zvýhodněném tarifu s touto aerolinkou mohli cestovat jen jednou. Lety z letišť ve Frankfurtu nebo Mnichově vedou přes mezipřistání na Reykjavik Keflavik Intl Arpt, Reykjavik, Island s příletem na Anchorage Intl Arpt, Anchorage, Spojené Státy Americké (USA).

Tip: Chcete levné letenky na Aljašku? Pospěšte si, tohle není tuctová nabídka! Jen pro orientaci, Aljaška jakožto výhodna nabídka k levnému letu je v našich končinách věc takřka ojedinělá a vyjímečná, fakt podrhuje dostupnost levných letenek pouze na jeden měsíc.

Aljaška v USA zajisté patří k častým cílům dobrodruhů z celého světa, přidejte se k nim i vy a leťte levně na Aljašku z dostupného Mnichova, či za dvoustovkový příplatek i z Frankurtu. Jak se dostat do Německa vám podle vašich kritérii poradíme na FB. Jak ušetřit i na ubytování v americké Aljašce potažmu ve městě Anchorage? Navštivte web booking.com.

↔ Anchorage - Aljaška (USA) z Mnichova 13.712,- kč rezervace

↔ Anchorage - Aljaška (USA) z Frankfurtu 13.920,- kč rezervace

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.