Icelandair - USA - Aljaška ↔ levné letenky Anchorage 13.712,- kč

Jestli sledujete naše letenkové tipy pravidelně, jistě vám neuniklo, že vás mnohdy za neuvěřitelně levné peníze dostaneme na mimořádná místa. Zdárnou ukázkou a důkazem tohoto faktu jsou levné letenky do Anchorage na Aljašce! Zaleťte si na Aljašku a jejího největšího města z německých letišť Frankfurt a Mnichov za 13.712,- kč.

Dostupnost: Extra nízká cena v tarifu levné letenky Aljaška spadá pod dopravce Icelandair a je k dostání v českém rezervačním systému (odkaz na konci zprávy) pouze na měsíc září 2014 s maximální délkou pobytu 30-ti dní. Výprodejové letenky do Anchorage, největšího města na Aljašce jsou k dispozici do stažení z nabídky z důvodu nulových kapacit.

Jak se dostaneme na Aljašku? Linka zahrnuje akční lety s islandským dopravcem Icelandair, což nás těší o to více, že za poslední 3 roky jsme ve zvýhodněném tarifu s touto aerolinkou mohli cestovat jen jednou. Lety z letišť ve Frankfurtu nebo Mnichově vedou přes mezipřistání na Reykjavik Keflavik Intl Arpt, Reykjavik, Island s příletem na Anchorage Intl Arpt, Anchorage, Spojené Státy Americké (USA).

Tip: Chcete levné letenky na Aljašku? Pospěšte si, tohle není tuctová nabídka! Jen pro orientaci, Aljaška jakožto výhodna nabídka k levnému letu je v našich končinách věc takřka ojedinělá a vyjímečná, fakt podrhuje dostupnost levných letenek pouze na jeden měsíc.

Aljaška v USA zajisté patří k častým cílům dobrodruhů z celého světa, přidejte se k nim i vy a leťte levně na Aljašku z dostupného Mnichova, či za dvoustovkový příplatek i z Frankurtu. Jak se dostat do Německa vám podle vašich kritérii poradíme na FB. Jak ušetřit i na ubytování v americké Aljašce potažmu ve městě Anchorage? Navštivte web booking.com.

↔ Anchorage - Aljaška (USA) z Mnichova 13.712,- kč rezervace

↔ Anchorage - Aljaška (USA) z Frankfurtu 13.920,- kč rezervace

 

Letecké společnosti