Icelandair ⇆ Island - levné letenky Reykjavík 7.724,- kč

Neradi se jen tak plácáte u moře? Nechte se zlákat dobrodružnou cestou pod polární kruh do překrásné ostrovní země v Atlantiku za levný peníz. Zabodovat se úspěšně snaží také aerolinka, která levné letenky nenabízí zase až tak často. Řeč je o islandské Icelandair, díky ní si můžeme aktuálně naplánovat levný let do Reykjavíku z německého Mnichova za 7.724,- kč.

Dostupnost: Jedná se o zpáteční levné letenky na Island, které disponují akčním kalendářem. Díky tomuto faktu si vyberete z volných míst pouhým kliknutím na vybraný termín (poznáte jej tak, že je zbarven oranžově). Období pro rezervaci letenky Reykjavík připadá na období 18. říjen až 14. prosinec 2014. Z hlediska dostupnosti důrazně doporučujeme zabukovat svůj let co nejříve.

Informace k letu: Jak už bylo zmíněno, na Island letíte v akčním tarifu leteckého dopravce Icelandair. Odlétá se z letiště Mnichov Munich Intl Arp... (MUC), Německo s příletem na letiště Reykjavik  Reykjavik Kefla... (KEF), Island. Stejně i nazpět.

Tip: Jste-li fascinováni přírodou, spoj od Icelandair s letenkami na Island je pro vás tou správnou volbou. Do Mnichova se dopravíte snadno např. autem nebo se Student Agency vlakem či busem za pár stovek. Výhodu letu z Mnichova je bezesporu kromě akční letenky také přímý spoj, takže v Mnichova nasednete do letadla a vystoupíte až na překrásném Islandu. Cesta trvá necelé 4 hodinky.

⇆ Reykjavík - Island 7.724,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.