Icelandair ⇆ Island - levné letenky Reykjavík 7.724,- kč

Neradi se jen tak plácáte u moře? Nechte se zlákat dobrodružnou cestou pod polární kruh do překrásné ostrovní země v Atlantiku za levný peníz. Zabodovat se úspěšně snaží také aerolinka, která levné letenky nenabízí zase až tak často. Řeč je o islandské Icelandair, díky ní si můžeme aktuálně naplánovat levný let do Reykjavíku z německého Mnichova za 7.724,- kč.

Dostupnost: Jedná se o zpáteční levné letenky na Island, které disponují akčním kalendářem. Díky tomuto faktu si vyberete z volných míst pouhým kliknutím na vybraný termín (poznáte jej tak, že je zbarven oranžově). Období pro rezervaci letenky Reykjavík připadá na období 18. říjen až 14. prosinec 2014. Z hlediska dostupnosti důrazně doporučujeme zabukovat svůj let co nejříve.

Informace k letu: Jak už bylo zmíněno, na Island letíte v akčním tarifu leteckého dopravce Icelandair. Odlétá se z letiště Mnichov Munich Intl Arp... (MUC), Německo s příletem na letiště Reykjavik  Reykjavik Kefla... (KEF), Island. Stejně i nazpět.

Tip: Jste-li fascinováni přírodou, spoj od Icelandair s letenkami na Island je pro vás tou správnou volbou. Do Mnichova se dopravíte snadno např. autem nebo se Student Agency vlakem či busem za pár stovek. Výhodu letu z Mnichova je bezesporu kromě akční letenky také přímý spoj, takže v Mnichova nasednete do letadla a vystoupíte až na překrásném Islandu. Cesta trvá necelé 4 hodinky.

⇆ Reykjavík - Island 7.724,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety