Iberia - Panama - levné letenky Panama City 11.440,- kč

Objevovat krásy pomezí Jižní a Střední Ameriky aktuálně umožňuje španělská aerolinka Iberia. V tarifu tohoto leteckého přepravce se nám zrodily doprodejové akční letenky do Panamy. Za cenu 11.440,- kč včetně tax a poplatků jsou k mání levné letenky do Panama City v Panamě, to vše včetně zpátečního letu s odletem Barcelony.

Dostupnost: Již jsme zmínili, že se jedná o doprodej, nečekejte tedy přebytek letenek. Pro snadnější orientaci jsme připravili akční kalendář s volnými levnými letenkami. Bookovat můžete levné letenky Panama na termíny od 4. březen 2014 do 29. dubna. Dají se však spočítat na prstech jedné ruky. Na lety z Barcelony skvěle navazují akční lety Praha - Barcelona a zpět od ČSA, najdete zde.

Tip: Pakliže jste v kalendáři již neulovili levné letenky do Panama City, neházejte flintu do žita. Napište nám své požadavky na facebook. Doporučíme vám nejvhodnější varianty dle individuálních potřeb cestovatele. Chcete další levné letenky do Střední Ameriky? Mrkněte zde.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.