Iberia - Panama - levné letenky Panama City 11.440,- kč

Objevovat krásy pomezí Jižní a Střední Ameriky aktuálně umožňuje španělská aerolinka Iberia. V tarifu tohoto leteckého přepravce se nám zrodily doprodejové akční letenky do Panamy. Za cenu 11.440,- kč včetně tax a poplatků jsou k mání levné letenky do Panama City v Panamě, to vše včetně zpátečního letu s odletem Barcelony.

Dostupnost: Již jsme zmínili, že se jedná o doprodej, nečekejte tedy přebytek letenek. Pro snadnější orientaci jsme připravili akční kalendář s volnými levnými letenkami. Bookovat můžete levné letenky Panama na termíny od 4. březen 2014 do 29. dubna. Dají se však spočítat na prstech jedné ruky. Na lety z Barcelony skvěle navazují akční lety Praha - Barcelona a zpět od ČSA, najdete zde.

Tip: Pakliže jste v kalendáři již neulovili levné letenky do Panama City, neházejte flintu do žita. Napište nám své požadavky na facebook. Doporučíme vám nejvhodnější varianty dle individuálních potřeb cestovatele. Chcete další levné letenky do Střední Ameriky? Mrkněte zde.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.