Iberia - Mauritánie - levné letenky Nouakchott 12.101,- kč

Lákají vás netradiční místa? Máte rádi dobrodružné cesty? Poznáváte rádi nové kultůry? Právě pro vás je určený následující akční tip na levné letenky do Mauritánie, země na západním pobřeží Afriky. Pro odlety z dobře dostupného italského Milána, nebo i Říma se objevil výhodný tarif španělských aerolinek Iberia na zpáteční levné letenky do Nouakchott, hlavního města Mauritánie za cenu 12.101,- kč (včetně zpátečního letu).

Nevíte kdy letět a na kdy je nejlepší dostupnost letenek pro akční lety do Mauritánie? Z Milána s přestupem v Madridu je možné si zaknihovat levné letenky Nouakchott například na lednový termín 9. - 18.1., nebo například levné letenky na termín 13. - 21.1. S odletem z Říma je možné si zabookovat levné letenky do Mauritánie ještě na tento rok a to například na datum 6. - 10.12. s mezipřistáním rovněž na letišti v Lisabonu. Přílety vedou na letiště Nouakchott Arpt, Nouakchott, Mauretánie.

Lety jsou atraktivní hlavně proto, že zpáteční letenky do Říma, Milána rezervujete s odlety z Prahy nebo Brna třeba již do tisícikoruny. Na odkazech v kurzívě najdete více informací jak si rezervovat levné letenky do Milána, nebo levné letenky do Říma. Neváhejte a zarezervujte si levné letenky do Nouakchott v Mauretánii a poznávejte odlehlejší část světa. Kromě levné letenky do Mauretánie nebude problém sehnat i pěkné ubytování za senzační cenu, najdete jej zde.

Online rezervace levné letenky Nouakchott (Mauretánie)

Letecké společnosti