Iberia - Mauritánie - levné letenky Nouakchott 12.101,- kč

Lákají vás netradiční místa? Máte rádi dobrodružné cesty? Poznáváte rádi nové kultůry? Právě pro vás je určený následující akční tip na levné letenky do Mauritánie, země na západním pobřeží Afriky. Pro odlety z dobře dostupného italského Milána, nebo i Říma se objevil výhodný tarif španělských aerolinek Iberia na zpáteční levné letenky do Nouakchott, hlavního města Mauritánie za cenu 12.101,- kč (včetně zpátečního letu).

Nevíte kdy letět a na kdy je nejlepší dostupnost letenek pro akční lety do Mauritánie? Z Milána s přestupem v Madridu je možné si zaknihovat levné letenky Nouakchott například na lednový termín 9. - 18.1., nebo například levné letenky na termín 13. - 21.1. S odletem z Říma je možné si zabookovat levné letenky do Mauritánie ještě na tento rok a to například na datum 6. - 10.12. s mezipřistáním rovněž na letišti v Lisabonu. Přílety vedou na letiště Nouakchott Arpt, Nouakchott, Mauretánie.

Lety jsou atraktivní hlavně proto, že zpáteční letenky do Říma, Milána rezervujete s odlety z Prahy nebo Brna třeba již do tisícikoruny. Na odkazech v kurzívě najdete více informací jak si rezervovat levné letenky do Milána, nebo levné letenky do Říma. Neváhejte a zarezervujte si levné letenky do Nouakchott v Mauretánii a poznávejte odlehlejší část světa. Kromě levné letenky do Mauretánie nebude problém sehnat i pěkné ubytování za senzační cenu, najdete jej zde.

Online rezervace levné letenky Nouakchott (Mauretánie)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.