Iberia - Kanárské ostrovy - levné letenky Gran Canaria z Prahy 7.990,- kč

Dovolujeme si vás pozvat na třetí největší ostrov na Kanárských ostrovech. Přichází tarif španělské letecké společnosti Iberia na levné letenky Gran Canaria s odletem z Prahy. Zpáteční letenky si aktuálně zarezervujete za příjemných 7.990,- kč i s poplatky. Zpáteční let je směrován opět do Prahy.

Vybírat letenky na Gran Canaria lze z kalendáře s oranžově označenými volnými dny. V současné době jsou k mání levné na Gran Canaria pro lety od 5. listopadu do 29. března. Nabídka Iberie na Kanárské ostrovy je omezena hlavně z důvodu minima zpátečních letů.

Informace k letu - odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s kratším mezipřistáním v Madridu a příletem na letiště a příletem na letiště Aeropuerto De Gran Canaria, Gran Canaria, Španělsko.

Tip: Pospěšte si, akce levné letenky Kanárské ostrovy v režii Iberia platí od dnešního dne do vyprodání, což bude k minimu volných zpáteční letů v kalendáři velmi rychle. Nevyhovuje vám žádný termín? Chcete vybrat levné letenky na Gran Canaria na dřívější datum, například v říjnu? Napište nám na facebook, rádi vám poradíme kdy letět levně.

Online rezervace levné letenky Gran Canaria (Kanárské ostrovy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.