Iberia - Kanárské ostrovy - levné letenky Gran Canaria z Prahy 7.990,- kč

Dovolujeme si vás pozvat na třetí největší ostrov na Kanárských ostrovech. Přichází tarif španělské letecké společnosti Iberia na levné letenky Gran Canaria s odletem z Prahy. Zpáteční letenky si aktuálně zarezervujete za příjemných 7.990,- kč i s poplatky. Zpáteční let je směrován opět do Prahy.

Vybírat letenky na Gran Canaria lze z kalendáře s oranžově označenými volnými dny. V současné době jsou k mání levné na Gran Canaria pro lety od 5. listopadu do 29. března. Nabídka Iberie na Kanárské ostrovy je omezena hlavně z důvodu minima zpátečních letů.

Informace k letu - odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s kratším mezipřistáním v Madridu a příletem na letiště a příletem na letiště Aeropuerto De Gran Canaria, Gran Canaria, Španělsko.

Tip: Pospěšte si, akce levné letenky Kanárské ostrovy v režii Iberia platí od dnešního dne do vyprodání, což bude k minimu volných zpáteční letů v kalendáři velmi rychle. Nevyhovuje vám žádný termín? Chcete vybrat levné letenky na Gran Canaria na dřívější datum, například v říjnu? Napište nám na facebook, rádi vám poradíme kdy letět levně.

Online rezervace levné letenky Gran Canaria (Kanárské ostrovy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety