Iberia - Kanárské ostrovy - levné letenky Gran Canaria z Prahy 7.990,- kč

Dovolujeme si vás pozvat na třetí největší ostrov na Kanárských ostrovech. Přichází tarif španělské letecké společnosti Iberia na levné letenky Gran Canaria s odletem z Prahy. Zpáteční letenky si aktuálně zarezervujete za příjemných 7.990,- kč i s poplatky. Zpáteční let je směrován opět do Prahy.

Vybírat letenky na Gran Canaria lze z kalendáře s oranžově označenými volnými dny. V současné době jsou k mání levné na Gran Canaria pro lety od 5. listopadu do 29. března. Nabídka Iberie na Kanárské ostrovy je omezena hlavně z důvodu minima zpátečních letů.

Informace k letu - odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s kratším mezipřistáním v Madridu a příletem na letiště a příletem na letiště Aeropuerto De Gran Canaria, Gran Canaria, Španělsko.

Tip: Pospěšte si, akce levné letenky Kanárské ostrovy v režii Iberia platí od dnešního dne do vyprodání, což bude k minimu volných zpáteční letů v kalendáři velmi rychle. Nevyhovuje vám žádný termín? Chcete vybrat levné letenky na Gran Canaria na dřívější datum, například v říjnu? Napište nám na facebook, rádi vám poradíme kdy letět levně.

Online rezervace levné letenky Gran Canaria (Kanárské ostrovy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.