Iberia ⇆ Itálie - levné letenky Řím z Prahy (a zpět) 2.169,- kč

Poskytnout let z Česka do Itálie za lidovou cenu se rozhodla také španělská Iberia. Aerolinka nevalná kvalitou svých služeb se cestujícím snaží nabídnout jiné přednosti a tím jsou například levné letenky Řím s odletem z Prahy, díky které vás zpáteční lety výjdou už na 2.169 korun včetně tax a poplatků.

Loni spuštěný spoj tohoto dopravce nyní dostal akční parametry! V praxi to znamená, že si za tuto uvedenou cenu zabookujete letenky z více termínů (jsou uvedeny v online kalendáři pod linkem na konci článku) bez ohledu na jiné datum. Zde platí doba pro rezervaci letenky do Říma z české metropole od 8. října až po 17. březen 2016.

Bližší podmínky akčního letu s cílem Řím od letecké společnosti Iberia: Absolvujete trasu z letiště Praha Václava Havla a absolvujete přímý let na letiště Řím  Leonardo da Vinci... (FCO) - Itálie. Délka trvání z Prahy do Říma je necelé dvě hodiny. Zpáteční let je zahrnut do ceny + 2 zavazadla (podpalubní a příruční!).

Pakliže hledáte jiné řešení dopravy do Říma s co nejnižšími náklady, než jaké nabízí například maďarská nízkonákladovka Wizz Air, je toto přímo ideální varianta a dá se dokonce letět i z Brna. Cestovatelé hledajíc kvalitu a vyšší standart služeb budou vyhledávat lety ČSA, na takto krátké trase je ale myslíme zcela zbytečné si z touto myšlenkou vůbec pohrávat. Ceny za tarif Iberia platí do skončení akce.

⇆ Řím - Itálie (z Prahy) 2.169,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety