Iberia ⇆ Itálie - levné letenky Řím z Prahy (a zpět) 2.169,- kč

Poskytnout let z Česka do Itálie za lidovou cenu se rozhodla také španělská Iberia. Aerolinka nevalná kvalitou svých služeb se cestujícím snaží nabídnout jiné přednosti a tím jsou například levné letenky Řím s odletem z Prahy, díky které vás zpáteční lety výjdou už na 2.169 korun včetně tax a poplatků.

Loni spuštěný spoj tohoto dopravce nyní dostal akční parametry! V praxi to znamená, že si za tuto uvedenou cenu zabookujete letenky z více termínů (jsou uvedeny v online kalendáři pod linkem na konci článku) bez ohledu na jiné datum. Zde platí doba pro rezervaci letenky do Říma z české metropole od 8. října až po 17. březen 2016.

Bližší podmínky akčního letu s cílem Řím od letecké společnosti Iberia: Absolvujete trasu z letiště Praha Václava Havla a absolvujete přímý let na letiště Řím  Leonardo da Vinci... (FCO) - Itálie. Délka trvání z Prahy do Říma je necelé dvě hodiny. Zpáteční let je zahrnut do ceny + 2 zavazadla (podpalubní a příruční!).

Pakliže hledáte jiné řešení dopravy do Říma s co nejnižšími náklady, než jaké nabízí například maďarská nízkonákladovka Wizz Air, je toto přímo ideální varianta a dá se dokonce letět i z Brna. Cestovatelé hledajíc kvalitu a vyšší standart služeb budou vyhledávat lety ČSA, na takto krátké trase je ale myslíme zcela zbytečné si z touto myšlenkou vůbec pohrávat. Ceny za tarif Iberia platí do skončení akce.

⇆ Řím - Itálie (z Prahy) 2.169,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.