Iberia ⇆ Itálie - levné letenky Řím z Prahy (tam i zpět) 2.177,- kč

Přesvědčte se o tom, že nejen nízkonákladový tarif může mít na svědomí levnou letenku do Říma včetně té zpáteční. Novodobým důkazem budiž tarif největší španělské letecké společnosti Iberia. Akční letenky Řím s odletem z Prahy a zpět s tímto dopravcem teď výjdou na 2.177,- kč včetně tax a poplatků.

Aerolinka Iberia, mající flotilu 158 letadel uvolnila levné letenky do Říma z hlavního města Česka na posezónní termíny. Otevřete si kalendář pod odkazem se stejnojmenným názvem a vybírejte volné datum pro let do Itálie v rozmezí 21. říjen 2016 až únor 2016. Pro oranžové kolonky platí stejná cena, tj. 2.177,- kč ale jako vždy je potřeba mít na paměti, že informace je aktuální ve chvíli zveřejnění.

Pár upřesňujících informací k letenkám do Říma. Tarif Iberia není tak úplně Iberia, což uvídíte i v náhledu rezervace. Z Prahy do Říma a zpět totiž dopravuje Vueling Airlines, což je také nízkonákladovka a tak info o klasickém letu na začátku nebylo zcela výstižné. Přímá letecká trasa Praha - Řím trvá necelé dvě hodiny. Zpáteční let v ceně!

Tip: Jiná italská města v akci najdete pod odkazem "levné letenky Itálie". Stejnou trasu, tozn. konkrétně letenky do Říma z Prahy se řeší ještě přes maďarskou Wizz Air. Ceny kolísají, kdežto tady jasně vidíte, kdy letět tak, aby vás letenky stály uvedenou cenu.

⇆ Řím - Itálie (z Prahy) 2.177,- kč kalendář