Iberia - Island - levné letenky Reykjavík 5.002,- kč

Po čtyřměsíční odmlce se můžeme pochlubit s dalším tipem levných letenek na Island. Tentokrát v režii španělské aerolinky Iberia, která nabízí přímé zpáteční levné letenky na Island s odletem z Barcelony za senza cenu 5.002,- kč včetně tax, poplatků a zpáteční letenkou z Islandu do Barcelony v ceně.

Letenky jsou cíleny do hlavního města Reykjavíku, vám se ale nabízí možnost prozkoumat celý tento nádherný ostrov a to hned v září tohoto roku. Například v termínu 9.9. - 17.9. zaplatíte za levné letenky do Reykjavíku zmíněnou cenu. Je ovšem potřeba si uvědomit, že nejlevnější letenky a nejlepší ceny bývají volné zpravidla jen chvíli. Pro snadnější orientaci vám pomůže klik na odkaz pro rezervaci letenky ve spodní části aktuality.

Popis trasy na Island v tarifu španělské aerolinky Iberia: poletíte z letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko, přímým letem na letiště Reykjavik Keflavik Intl Arpt, Reykjavik, Island. Délka letu Barcelona - Praha trvá 4 hodiny a 35 minut. Zpáteční let je o 15 minut kratší.

Jak do Barcelony? Méně zkušenější cestovatelé si můžou lámat hlavu s tím, jak se dopravit levně do Barcelony. Zkušenější ale vědí, že kromě mezinárodní autobusové linky (např. Eurolines - pravý blok stránek) tu máme i např. lowcost letenky do Barcelony. Více info k letenkám do Barcelony se dozvíte zde.

Online rezervace levné letenky Reykjavík (Island)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.