Iberia ⇆ Indický oceán - levné letenky Mauricius (zpáteční) 12.632,-

Hledáte luxusní dovolenou za režijní náklady? Jen náročným je určen tarif španělských aerolinek Iberia s letenkami na úžasný ostrov Mauricius v Indickém oceánu. Čuchnout k takové příležitosti nám nyní dovoluje Iberia ve spolupráci s British Airways a tak se urodily zpáteční levné letenky Mauricius s odletem z Barcelony s návratem do Vídně už za 12.632,- kč.

Ostrov nalézající se mezi africkým a asijským kontinentem je dostupný levně letecky počas zimního období. Červeně označený odkaz s názvem "kalendář" na konci tohoto letenkového tipu v sobě zahrnuje kompletní kalendář s letenkami na Mauricius. Sezónní termíny od 11. ledna do 15. března však ubývají bleskurychlým tempem.

Objednejte sui zavčasu levné letenky na Mauricius. Pojem "levné" je na místě. Bězná cena za takovou cestu se totiž pohybuje na dvojnásobku (od 25 tisíc). Máme i další varianty letenek na Mauricius s různými odlety. Například nebudete-li chtít letět ze Španělska (Barcelona), dají se rezervovat zpáteční letenky z Vídně za 16 tisíc. Více se dozvíte na našem facebooku.

Mauricius je ostrov prošpikován mnoha přírodními úkazy. Ostrov sopečného původu s korálovými útesy je vyhledávánou destinací nejnáročnějších dobrodruhů z celého světa, není tak divu že se ceny standartně pohybují na vyšší úrovni. Poštěstí-li se vám bloknout si levnou letenku na Mauricius, nevynechejte návštěvu vodopády Chamarel jakožto příznivce historie potěší nedaleké starobylé město Moka, jakož i nevynechejte metropoli Pamplemousse. Tip na závěr! Na ostrově si příjdou na své i mlsní jazykové vyznávajíc světovou kuchyni.

⇆ Mauricius (z Barcelony, zpět Vídeň) 12.632,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.