Iberia - Argentina - levné letenky do Buenos Aires 11.740,- kč

Další pecička na obzoru! Co takhle levné letenky do Argentiny? S exkluzivní nabídkou přichází španělská letecká společnost Iberia, která právě tasí velký trumf, levné letenky do Buenos Aires s odletem z Říma a návratem do stejného města za libovou cenu 11.740,- kč včetně tax a poplatků. Levné letenky do Buenos Aires  jsou k dispozici v čekém rezervačnm systému, pojďme si tarif blíže specifikovat.

Na konci této aktuality najdete odkaz na rezervaci, najdete na něm kalendář na levné letenky do Buenos Aires na termíny od 11. dubna do 18. června. Jedná se o vybrané dny, ale nutno říci, že je z čeho vybírat, jelikož termínů  pro výběr akčního letu do Argentiny je celkem dostatek.

Informace k letu - v tarifu španělských aerolinií Iberia poletíte z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s krátkým mezipřistáním na letišti Barajas Arpt, Madrid, Španělsko (1h40min) a finálním příletem na letiště Ministro Pistarini, Buenos Aires, Argentina.

Doprava do Říma: protože do Říma z Prahy se dá pořídít lowcost letenka, výjde nás kompletní cesta do Argentiny velmi levně. Letenky z Prahy do Říma a zpět se dají sehnat kolem 1.000,- - 1.500,- kč.

Ubytování: ušetřete nejen na levné letence do Buenos Aires od Iberia! Vyberte si zlevněné ubytování. Mrkněte na hotely v Buenos Aires se slevami až 80%, najdete jej na tomto odkazu.

Online rezervace levné letenky Buenos Aires (Argentina)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.