Hainan Airlines ⇆ Čína - levné letenky Peking z Prahy a zpět (bez přestupu) 12.643,- kč

Nemáte rádi mezipřistání a přestupy? Konečně tyto parametry splňují i levné letenky do Asie při odletech z Prahy! Na svědomí to má nový tarif letecké společnosti Hainan Airlines. Obousměrné levné letenky Peking z Prahy čínského dopravce Hainan Airlines teď koupíte v akci za 12.643,- kč včetně poplatků a tax.

Dostupnost: Nové levné letenky Čína z Prahy od Hainan Airlines bookujte na termíny na sklonku léta až do zimy. Nepátrejte po volných letenkách, je to zbytečné. Označte si datum letu do Pekingu z Prahy a zpět v kalendáři. Přesně jde o termíny v období od 23. září do 30. prosince 2015. Prodej do ukončení akce.

Zde jsou detaily letu do Číny na křídlech čechům poměrně neznám aerolinky Hainan Airlines. Na trase bude operovat Boeing 767. Odlétá se z letiště Praha  Václav Havel Ar... (PRG) s příletem na letiště Peking Beijing Capital... (PEK) Čína. Přímý let Praha - Peking trvá 10h. Z pekingu do Prahy letíte o hodinu déle.

Tip: Nová linka zpáteční levné letenky do Pekingu z Prahy bude spuštěna 23. září. Standartní cena za toto letové spojení bude začínat na 14.382 korunách. Objednáním si levné letenky přes tuto akci ušetříte za přímý let do Asie a zpět z naší metropole skoro 2 tisíce kč a to už se vyplatí!

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.