Germania ⇆ Island - levné letenky Reykjavík (zpáteční) na hlavní sezónu 5.006,- kč

akce letenky Island - ReykjavíkDalší humbuk na trhu s levnými letenkami vyvolala na scéně tak trochu sváteční aerolinka Germania. Objevovat skvosty ostrova Island jde už za pět tisíc. Přesně tolik stojí zpáteční akční letenky do Reykjavíku. Objednejte si letenky s odletem z německých Brém a leťte v hlavní sezóně na Island za tuto těžko odolatelnou cenu.

Dostupnost: Kalendář k dispozici! Zvolte si volné místo kliknutím na neobsazené datum. Online stav s letenkami na Island vidíte přehledně podle měsíců, stačí si vybrat volné místo. Termíny dovolují objednat si letenku do Reykjavíku na období od 11. června 2016 až 21. srpna 2016. Naopak kapacitní nedostatek a velký zájem velí jasně, bookovat co nejdříve!

Odhalme i podrobnosti letu s cílem Island na palubě Germania Airline. Úskalí nehledejte! Cesta z airport Brémy (BRE) vede na letiště Reykjavik - Keflavik (KEF) Island. Let trvá tři a půl hodiny. Zpáteční je kratší o deset minut.

Tip: Levné letenky na Island nekomplikuje ani odlet z německých Brém. Jakto? Například v květnu jsme mohli sehnat letenky z Prahy do Brém už za 95,- kč, teď je to od 707,- kč ovšem pozor, je to cena za zpáteční let (oba směry). Takto levné letenky ma irská Ryanair. Příklad zde.

⇆ Reykjavík - Island 5.006,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety