Francouzská Polynésie - Tahiti - levné letenky Papeete 23.783,- kč

Nemůžete najít levné letenky na Tahiti? Pro milovníky luxusních destinací a exotických rájů je tady aktuální tarif americké letecké společnosti Delta Air Lines, který se bude hodit všem, kdo by chtěli levné letenky Bora Bora. Konkrétně se jedná o levné letenky do Papeete, hlavního města Francouzské Polynésie na Tahitech za bezvadnou cenu 23.783,- kč včetně tax a poplatků s odletem z italského Milána a zpátečním příletem z Papeete do španělské Barcelony.

Jako příklad pro rezervaci levné letenky na Tahiti může posloužit let na začátku příštího roku, v termínech z ledna na únor, např. levné letenky Bora Bora na datum 24.1. - 10.2. - příklad rezervace. Informace k letu Delta Airlines na lince do Papeete: odlet z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na letišti John F Kennedy Intl, New York, Spojené státy, druhým na letišti Los Angeles Intl Arpt, Los Angeles, Spojené státy a příletem na letiště Intl Tahiti Faaa, Papeete, Francouzská Polynésie. Zpáteční let z letiště Intl Tahiti Faaa, Papeete, Francouzská Polynésie s mezipřistáním na letišti Los Angeles Intl Arpt, Los Angeles, Spojené státy, druhým na letišti Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, Spojené státy a příletem na letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko.

Chcete levné letenky na Bora Bora? Máte jedinečnou příležitost. Počítejte s tím, že levné letenky do Papeete v tarifu Delta Air Lines jsou dostupné pouze v omezeném počtu a nebude to trvat dlouho, kdy levné letenky na Tahiti za tuto senzační cenu nebudou vůbec. Chcete-li tedy na letence ušetřit, objednávejte okamžitě a nenechte letenky do této nádherné destinace ostatním. Jestli nemáte přehled, kde se ubytovat a kde se to nejvíc na Bora Bora vyplatí, mrkněte zde.

Online rezervace levné letenky Bora Bora (Pateete - Francouzská Polynésie)

Letecké společnosti