Francouzská Polynésie - Tahiti - levné letenky Papeete 23.783,- kč

Nemůžete najít levné letenky na Tahiti? Pro milovníky luxusních destinací a exotických rájů je tady aktuální tarif americké letecké společnosti Delta Air Lines, který se bude hodit všem, kdo by chtěli levné letenky Bora Bora. Konkrétně se jedná o levné letenky do Papeete, hlavního města Francouzské Polynésie na Tahitech za bezvadnou cenu 23.783,- kč včetně tax a poplatků s odletem z italského Milána a zpátečním příletem z Papeete do španělské Barcelony.

Jako příklad pro rezervaci levné letenky na Tahiti může posloužit let na začátku příštího roku, v termínech z ledna na únor, např. levné letenky Bora Bora na datum 24.1. - 10.2. - příklad rezervace. Informace k letu Delta Airlines na lince do Papeete: odlet z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na letišti John F Kennedy Intl, New York, Spojené státy, druhým na letišti Los Angeles Intl Arpt, Los Angeles, Spojené státy a příletem na letiště Intl Tahiti Faaa, Papeete, Francouzská Polynésie. Zpáteční let z letiště Intl Tahiti Faaa, Papeete, Francouzská Polynésie s mezipřistáním na letišti Los Angeles Intl Arpt, Los Angeles, Spojené státy, druhým na letišti Hartsfield Jackson Intl Arpt, Atlanta, Spojené státy a příletem na letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko.

Chcete levné letenky na Bora Bora? Máte jedinečnou příležitost. Počítejte s tím, že levné letenky do Papeete v tarifu Delta Air Lines jsou dostupné pouze v omezeném počtu a nebude to trvat dlouho, kdy levné letenky na Tahiti za tuto senzační cenu nebudou vůbec. Chcete-li tedy na letence ušetřit, objednávejte okamžitě a nenechte letenky do této nádherné destinace ostatním. Jestli nemáte přehled, kde se ubytovat a kde se to nejvíc na Bora Bora vyplatí, mrkněte zde.

Online rezervace levné letenky Bora Bora (Pateete - Francouzská Polynésie)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.