FlyDubai a Smartwings ⇆ SAE - levné letenky Dubaj z Prahy od 5.463,- kč

Hledáte levnou letenku do Spojených Arabských Emirátů? Pak si nenechte uniknout bezprostřední válku leteckých společností FlyDubai a české Smartwings o tu nejzajímavější cenu! Máme to tu nanovo. Jestli vám utekly v listopadu avizované letenky do Dubaje z Prahy a zpět za neuveřitelných 4.427,- kč, máte právě teď druhou šanci to napravit.

Včera se objevily opět. Sice asi o tisícovečku drahší, ale pořád neméně atraktivní. Zpáteční levné letenky Dubaj od FlyDubai jsou teď k mání za skvělých 5.463,- kč a pozadu nezůstává ani česká nízkonákladovka Smartwings, kterak své letenky do SAE nabízí s kalendářem za příznivých 6.140,- kč na termíny od ledna až do září 2015!

Tip: Pakliže nemáte důvěru, nebo prostě jen nechcete rezervovat levné letenky do Spojených Arabských Emirátů přes zahraniční rezervační systémy, vyberte si v poklidu a pohodlně termín z kalendáře pouhým označením volného data, ale pozor, nemyslete si, že toto období platí i pro rezervaci, prodej bude jen do vyprodání tarifu Smartwings. Abyste se dostali do Dubaje (kde mimochodem Češi i Slováci nepotřebují vízum) zalevno, rezervujte co nejdříve.

⇆ Dubaj - SAE (z Prahy - FlyDubai) 5.463,- kč rezervace

⇆ Dubaj - SAE (z Prahy - Smartwings) 6.140,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety