FlyDubai a Smartwings ⇆ SAE - levné letenky Dubaj z Prahy od 5.463,- kč

Hledáte levnou letenku do Spojených Arabských Emirátů? Pak si nenechte uniknout bezprostřední válku leteckých společností FlyDubai a české Smartwings o tu nejzajímavější cenu! Máme to tu nanovo. Jestli vám utekly v listopadu avizované letenky do Dubaje z Prahy a zpět za neuveřitelných 4.427,- kč, máte právě teď druhou šanci to napravit.

Včera se objevily opět. Sice asi o tisícovečku drahší, ale pořád neméně atraktivní. Zpáteční levné letenky Dubaj od FlyDubai jsou teď k mání za skvělých 5.463,- kč a pozadu nezůstává ani česká nízkonákladovka Smartwings, kterak své letenky do SAE nabízí s kalendářem za příznivých 6.140,- kč na termíny od ledna až do září 2015!

Tip: Pakliže nemáte důvěru, nebo prostě jen nechcete rezervovat levné letenky do Spojených Arabských Emirátů přes zahraniční rezervační systémy, vyberte si v poklidu a pohodlně termín z kalendáře pouhým označením volného data, ale pozor, nemyslete si, že toto období platí i pro rezervaci, prodej bude jen do vyprodání tarifu Smartwings. Abyste se dostali do Dubaje (kde mimochodem Češi i Slováci nepotřebují vízum) zalevno, rezervujte co nejdříve.

⇆ Dubaj - SAE (z Prahy - FlyDubai) 5.463,- kč rezervace

⇆ Dubaj - SAE (z Prahy - Smartwings) 6.140,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.