FlyDubai a Smartwings ⇆ SAE - levné letenky Dubaj z Prahy od 5.463,- kč

Hledáte levnou letenku do Spojených Arabských Emirátů? Pak si nenechte uniknout bezprostřední válku leteckých společností FlyDubai a české Smartwings o tu nejzajímavější cenu! Máme to tu nanovo. Jestli vám utekly v listopadu avizované letenky do Dubaje z Prahy a zpět za neuveřitelných 4.427,- kč, máte právě teď druhou šanci to napravit.

Včera se objevily opět. Sice asi o tisícovečku drahší, ale pořád neméně atraktivní. Zpáteční levné letenky Dubaj od FlyDubai jsou teď k mání za skvělých 5.463,- kč a pozadu nezůstává ani česká nízkonákladovka Smartwings, kterak své letenky do SAE nabízí s kalendářem za příznivých 6.140,- kč na termíny od ledna až do září 2015!

Tip: Pakliže nemáte důvěru, nebo prostě jen nechcete rezervovat levné letenky do Spojených Arabských Emirátů přes zahraniční rezervační systémy, vyberte si v poklidu a pohodlně termín z kalendáře pouhým označením volného data, ale pozor, nemyslete si, že toto období platí i pro rezervaci, prodej bude jen do vyprodání tarifu Smartwings. Abyste se dostali do Dubaje (kde mimochodem Češi i Slováci nepotřebují vízum) zalevno, rezervujte co nejdříve.

⇆ Dubaj - SAE (z Prahy - FlyDubai) 5.463,- kč rezervace

⇆ Dubaj - SAE (z Prahy - Smartwings) 6.140,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.