FlyDubai ⇆ Maledivy - levné letenky Male z Bratislavy a Prahy 13.192,- kč

Hurá za teplem! Konkurenci letenkám na Maledivy od ruského Aeroflotu přichází dělat letecká společnost FlyDubai. Ze Slovenska ale i z Česka lze teď plánovat lety do Male. Zpáteční spoje na Maledivy výjdou z Bratislavy na 13.192,- kč. Letenky na Maledivy z Prahy od FlyDubai výjdou s poplatky aktuálně na 14.397,- kč.

Dostupnost: Na které dny bookovat levné letenky na Maledivy z Bratislavy nebo Prahy nám napoví letenkový kalendář. Ten sice vypadá dosti obsáhle, ale je to klam. Termíny od 7. února až po 30. září 2015 jsou aktuální pro objednání letenky do Male z Bratislavy a od 5. února až do 27. září z Prahy ubývají bleskovým tempem. Co je volné teď, za hodinu už být nemusí.

Nebude na škodu si uvést detailnější podmínky letu na Maledivy s dopravcem FlyDubai. Jak už jistě tušíte, lety z Prahy nebo Bratislavy vedou přes Dubaj ve Spojených Arabských Emirátech, kde aerolinka sídlí. Výhodou je nikterak dlouhá doba mezipřistání (cca 3 - 4 hodinky). Přílet je na letiště Male Intl Arpt (MLE) Maledivy. Zpátky stejně.

Tip: Tento tarif navazuje na již vyprodané levné letenky Male s odletem z Prahy od ruské letecké společnosti Aeroflot za cca jedenáct a půl tisíce kč, jenž jsme si mohli bookovat na termíny od prosince do února. Akční letenky do Male od FlyDubai tedy termínově navazují na předchozí výhodné lety, avšak získají je jen ti nejrychlejší.

⇆ Male - Maledivy (z Bratislavy) 13.192,- kč kalendář

⇆ Male - Maledivy (z Prahy) 14.397,- kč kalendář

Letecké společnosti