FlyDubai ⇆ Maledivy - levné letenky Male z Bratislavy a Prahy 13.192,- kč

Hurá za teplem! Konkurenci letenkám na Maledivy od ruského Aeroflotu přichází dělat letecká společnost FlyDubai. Ze Slovenska ale i z Česka lze teď plánovat lety do Male. Zpáteční spoje na Maledivy výjdou z Bratislavy na 13.192,- kč. Letenky na Maledivy z Prahy od FlyDubai výjdou s poplatky aktuálně na 14.397,- kč.

Dostupnost: Na které dny bookovat levné letenky na Maledivy z Bratislavy nebo Prahy nám napoví letenkový kalendář. Ten sice vypadá dosti obsáhle, ale je to klam. Termíny od 7. února až po 30. září 2015 jsou aktuální pro objednání letenky do Male z Bratislavy a od 5. února až do 27. září z Prahy ubývají bleskovým tempem. Co je volné teď, za hodinu už být nemusí.

Nebude na škodu si uvést detailnější podmínky letu na Maledivy s dopravcem FlyDubai. Jak už jistě tušíte, lety z Prahy nebo Bratislavy vedou přes Dubaj ve Spojených Arabských Emirátech, kde aerolinka sídlí. Výhodou je nikterak dlouhá doba mezipřistání (cca 3 - 4 hodinky). Přílet je na letiště Male Intl Arpt (MLE) Maledivy. Zpátky stejně.

Tip: Tento tarif navazuje na již vyprodané levné letenky Male s odletem z Prahy od ruské letecké společnosti Aeroflot za cca jedenáct a půl tisíce kč, jenž jsme si mohli bookovat na termíny od prosince do února. Akční letenky do Male od FlyDubai tedy termínově navazují na předchozí výhodné lety, avšak získají je jen ti nejrychlejší.

⇆ Male - Maledivy (z Bratislavy) 13.192,- kč kalendář

⇆ Male - Maledivy (z Prahy) 14.397,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.