Flexflight - Mexiko - levné letenky Cancun 11.010,- kč

Premiérově se nám mezi levnými lety objevuje také nabídka dánských nízkonákladových aerolinek Flexflight na levné letenky do Mexika. V režii této dánské letecké společnosti si můžeme aktuálně bookovat levné letenky do Cancunu s odletem z Madridu za cenu 11.010,- kč včetně tax a poplatků. V ceně je zahrnuta i zpáteční letenka z Cancunu do Madridu.

Dohledat levné letenky do Cancunu v tarifu Flexflight je možné přes systém pelikán, student agency i letuška. Pro váš snadný výběr jsme to už udělali za vás, stačí kliknout na odkaz pro rezervaci levné letenky níže. Akce je typu sbal se a leť. Jako příklad jsme pro vás vybrali levné letenky do Cancun s odletem například již od zítřka!

Popis tarifu do Mexika - vypravuje dánská nízkonákladovka Flexflight. Odlety jsou uskutečňovány z letiště Barajas Arpt, Madrid, Španělsko s příletem na Cancun Aeropuerto Internacional, Cancun, Mexiko. Totéž u zpátečního letu, jen v opačném podání. Lowcost let Madrid - Cancun trvá 9 hodin a 50 minut, zpáteční je o 20 minut kratší.

Tip: líbí se vám výhodný letenkový tarif do Mexika, ale lámete si hlavu s tím, jak se dopravit levně do Madridu? Nezoufejte! Projděte si aktuální možnosti zaknihování levné letenky do Madridu. Přehled najdete zde.

- online rezervace levné letenky Cancun - Mexiko 11.010,- kč (pelikán)

- online rezervace levné letenky Cancun - Mexiko 11.150,- kč (student agency)

- online rezervace levné letenky Cancun - Mexiko 11.150,- kč (letuška)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.