Finnair - USA ↔ levné letenky Chicago 11.840,- kč

Levně do Ameriky s nejbezpečnější aerolinkou světa! Takové podmínky se nyní otevírají zájemcům o zaoceánské lety, mající to blízko do Krakova. Z tohoto města si aerolinka Finnair naplánovala levné lety do Chicaga, které si teď objednáte za příznivých 11.840,- kč včetně tax a poplatků (zpáteční linka).

Dostupnost: Zpáteční levné letenky do USA z Katovic je možné objednávat na měsíce září, březen, květen, srpen, říjen a červen, seřazeno podle ceny. Za zmínku stojí také poslední srpnové data s letenkami do Chicaga, které vycházejí asi o pětistovku dráhž, ovšem vyplatí se. Letenky do USA se přes letní mesíce šplhají na dvojnásobek cen.

Informace k letu do Chicaga z Krakova: Tarif je určen pro letenkáře, jímž na cestě do Ameriky nevadí dvě mezipřistání, z toho to druhé v New Yorku je opravdu kratičké (cca hodina). Odlétá se tedy z letiště John Paul II Balice Intl, Krakow, Polsko, dále se pokračuje na Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko - New York a poté již na O Hare Intl Arpt, Chicago, Spojené Státy Americké. Může se stát, že obě mezipřistání nepřekročí jednu hodinu, více info v náhledu rezervace.

Tip: Pakliže vám unikla předchozí třídenní promoakce na levné letenky Chicago z Prahy od Delta Airlines za 12.293,- kč, máte alternativní variantu levného letu, taktéž obsahuje termíny na léto a pro severomoravany je Krakov dostupnější než Praha. Navíc služby Finnair oproti Deltě nejsou nijak zaostálé, naopak. Příklad objednání levné letenky najdete hned na konci zprávy, další termíny vám vyhledáme individuálně na dle vašich požadavků, napište nám je na FB.

↔ Chicago - USA z Katovic 11.840,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.