Finnair ⇆ USA (Florida) - levné letenky Miami z Prahy (a zpět) 12.211,- kč

Jedna z nejbezpečnějších aerolinií má momentálně nejlevnější letenky na Floridu a to i při odletech z Prahy. Tento skvostný kousek se podařilo vytvořit letecké společnosti Finnair. Nezvykle více současným tarifům (Air France, KLM) vévodí akční letenky Miami z Prahy. Zpáteční linku (tedy i včetně letu Miami - Praha) koupíme za 12.211,- kč.

Dostupnost letenek do Miami od Finnair je skromná, ale rozsáhlá. Kalendář vám prozradí volné kapacity od 28. října 2015 až po 11. únor 2016, co se týče návratu z Miami do Prahy. Do USA letíte přes Helsinky, kde strávíte skoro celý den. Využijte této okolnosti k prohlídce hlavního města a největšího finského přístavu. Přilétá se na mezinárodní letiště do Miami (Florida) - Spojené Státy Americké. Zavazadlo do podpalubí je do hmostnosti 23 kg, příruční pak do 10 kg.

Ještě minulý měsíc se daly levné letenky na Floridu objednat jen zřídka a to platilo na druhou u odletů z Prahy. Představila se Air Berlin s cenou 13.299,- kč při odletech z Krakova. Za 13.164,- kč byla k dostání akce s odletem z ČR od Alitalie. V pátek se jako blesk z čistého nebe objevilo pět tarifu na levné letenky do Miami. Teď jsou platné tři vč. nově příchozí od Finnair. Aktuální akční lety z české metropole mají i Air France a KLM. Dole najdete odkazy na kalendáře.

⇆ Miami (USA - Florida) z Prahy (Finnair) 12.211,- kč kalendář

⇆ Miami (USA - Florida) z Prahy (Air France) 12.858,- kč kalendář

⇆ Miami (USA - Florida) z Prahy (KLM) 13.343,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.