Finnair ⇆ USA (Florida) - levné letenky Miami z Prahy (a zpět) 12.211,- kč

Jedna z nejbezpečnějších aerolinií má momentálně nejlevnější letenky na Floridu a to i při odletech z Prahy. Tento skvostný kousek se podařilo vytvořit letecké společnosti Finnair. Nezvykle více současným tarifům (Air France, KLM) vévodí akční letenky Miami z Prahy. Zpáteční linku (tedy i včetně letu Miami - Praha) koupíme za 12.211,- kč.

Dostupnost letenek do Miami od Finnair je skromná, ale rozsáhlá. Kalendář vám prozradí volné kapacity od 28. října 2015 až po 11. únor 2016, co se týče návratu z Miami do Prahy. Do USA letíte přes Helsinky, kde strávíte skoro celý den. Využijte této okolnosti k prohlídce hlavního města a největšího finského přístavu. Přilétá se na mezinárodní letiště do Miami (Florida) - Spojené Státy Americké. Zavazadlo do podpalubí je do hmostnosti 23 kg, příruční pak do 10 kg.

Ještě minulý měsíc se daly levné letenky na Floridu objednat jen zřídka a to platilo na druhou u odletů z Prahy. Představila se Air Berlin s cenou 13.299,- kč při odletech z Krakova. Za 13.164,- kč byla k dostání akce s odletem z ČR od Alitalie. V pátek se jako blesk z čistého nebe objevilo pět tarifu na levné letenky do Miami. Teď jsou platné tři vč. nově příchozí od Finnair. Aktuální akční lety z české metropole mají i Air France a KLM. Dole najdete odkazy na kalendáře.

⇆ Miami (USA - Florida) z Prahy (Finnair) 12.211,- kč kalendář

⇆ Miami (USA - Florida) z Prahy (Air France) 12.858,- kč kalendář

⇆ Miami (USA - Florida) z Prahy (KLM) 13.343,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.