Finnair - Thajsko - levné letenky Praha - Bangkok a zpět 14.990,- kč

Po delší odmlce přichází s akčními letenkami také finská letecká společnost Finnair. Jsou tady letenky do Thajska a to do Bangkoku! Tipy na levné letenky do Bangkoku v lednu už jsme tu měli, ale nikoliv s odlety z Prahy. Za cenu 14.990,- kč i s poplatky si rezervujete levné letenky do Bangkoku s odletem z Prahy a zpáteční letenkou z Bangkoku do Prahy.

Pojďme se blíže podívat na termíny, kdy je možné v tarifu Finnair letět levněji do Bangkoku. Nabízí se vám letový kalendář pro rezervaci levné letenky do Bangkoku s odlety z Prahy na termíny od 3. dubna do 31. října. Kalendář s aktuálními volnými akčními lety si zobrazíte pod odkazem na rezervaci levné letenky.

Stručné informace k letu: Tarif Finnair Praha - Bangkok a zpět s odlety z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko (2h30min) a přílety na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko.

Dnes zveřejněný tarif bude dostupný do vyprodání, čili počítejte odhadem maximálně 5-7 dní. Termínů na booking levné letenky do Bangkoku máte relativně dost, takže se vyplatí vybírat právě teď.

Ubytování: doplnit levné letenky do Thajska můžete také o levné ubytování v Bangkoku, samozřejmě jak už se na Bangkok sluší, s maximálním komfortem. Aktuální akční hotely v Bangkoku s velkými slevami najdete tady.

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.