Finnair - Thajsko - levné letenky Praha - Bangkok a zpět 14.990,- kč

Po delší odmlce přichází s akčními letenkami také finská letecká společnost Finnair. Jsou tady letenky do Thajska a to do Bangkoku! Tipy na levné letenky do Bangkoku v lednu už jsme tu měli, ale nikoliv s odlety z Prahy. Za cenu 14.990,- kč i s poplatky si rezervujete levné letenky do Bangkoku s odletem z Prahy a zpáteční letenkou z Bangkoku do Prahy.

Pojďme se blíže podívat na termíny, kdy je možné v tarifu Finnair letět levněji do Bangkoku. Nabízí se vám letový kalendář pro rezervaci levné letenky do Bangkoku s odlety z Prahy na termíny od 3. dubna do 31. října. Kalendář s aktuálními volnými akčními lety si zobrazíte pod odkazem na rezervaci levné letenky.

Stručné informace k letu: Tarif Finnair Praha - Bangkok a zpět s odlety z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko (2h30min) a přílety na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko.

Dnes zveřejněný tarif bude dostupný do vyprodání, čili počítejte odhadem maximálně 5-7 dní. Termínů na booking levné letenky do Bangkoku máte relativně dost, takže se vyplatí vybírat právě teď.

Ubytování: doplnit levné letenky do Thajska můžete také o levné ubytování v Bangkoku, samozřejmě jak už se na Bangkok sluší, s maximálním komfortem. Aktuální akční hotely v Bangkoku s velkými slevami najdete tady.

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Letecké společnosti
Oblíbené lety