Finnair - Kanada - levné letenky Praha - Toronto a zpět 11.499,- kč

Máte v hledáčku levné letenky do Kanady? Neuspokojila vás včerejší nabídka s letenkami do Winnipegu? Nevadí! Přinášíme nový tip na akční letenky Toronto, což je hlavní město provinční oblasti Ontario, za více než libovou cenu. Finská letecká společnost Finnair ve spolupráci s českým prodejcem letenek dnes zařadila do prodeje levné letenky do Toronta z Prahy za cenu 11.499,- kč i s poplatky.

Dostupnost: Tyto zpáteční letenky si vyberete z akčního kalendáře online ukazující volné lety. Kalendář zahrnuje období od 10. června do 14. září 2014, avšak pozor! O letenky do Kanady z Prahy od Finnair je velký zájem, například termíny s volnými odlety jsou na kritické hladině blížící se bodu nula, okamžitá rezervace je tedy podmínkou.

Průběh trasy: Lety zajišťuje letecká společnost Finnair držící ocenění "nejbezpečnější aerolinka". Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (dříve Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Helsinki Arpt, Helsinky, Finsko (cca 2 až 3 hodiny). Přílet je na letiště Lester B Pearson Intl, Toronto, Kanada. Zpáteční let, který je zahrnutý do ceny, provází stejné podmínky.

Tip: Vzhledem k velkému počtu zájemců o levné letenky Toronto z Prahy od Finnair se může stát, že už se na vás prostě nedostane. V tom případě nebude na škodu poohlédnout se adekvátní náhradě. Tou by mohla být linka Praha - Toronto a zpět od Delta Airlines, kterou nyní rovněž provází akce. Pro lepší orientaci přikládáme rezervační odkazy na kalendáře s volnými lety a odkaz na přehled levných letenek do Kanady.

↔ Toronto - Kanada z Prahy (Finnair) 11.499,- kč rezervace

↔ Toronto - Kanada z Prahy (Delta) 11.4770- kč rezervace

↔ Kanada - souhrnný přehled levných letenek zde

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.