Finnair ⇆ Čína - levné letenky do Pekingu z Prahy 12.991,- kč

Alternativou levného letu do Číny mohou být kromě spojů Turkish Airlines také nynější akční letenky vyhlášených aerolinek Finnair. Světlo světa totiž spatřily letenky do Pekingu z Prahy. Na křídlech tohoto finského dopravce si zaletíme z našeho hlavního města do Pekingu a zpět za příznivou cenu 12.991,- kč.

Dostupnost: Již tradičně se snažíme většinu letenkových akcí doplnit i kalendářem znázorňující volné období, dny i místa pro cestu tam i zpět. Ani dnes nebudeme dělat vyjímku. Levné letenky Peking v podání Finnair bookujte na široké rozmezí termínů v období 13. října 2014 až 30. června 2015!

Čína - bližší informace k trase letu. Poletíte z letiště Praha přes Helsinky s příletem na Peking  Beijing Capital... (PEK) Čína. Zpáteční cesta kopíruje původní let. Linka sice obsahuje jeden mezistop, ten však může být i několik hodin.

Tip: Kromě zmíněného menšího úskalí letů s delším mezipřistáním už levné letenky v této akci obsahují už jen samé klady. Hlavní je možnost objednat si lety do Pekingu z Prahy i na polovinu přístího roku. Čím dříve se pustíte do výběru, tím více budete mít termínů k úvaze.

⇆ Peking - Čína (z Prahy) 12.991,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.