Finnair ⇆ Čína - levné letenky do Pekingu z Prahy 12.991,- kč

Alternativou levného letu do Číny mohou být kromě spojů Turkish Airlines také nynější akční letenky vyhlášených aerolinek Finnair. Světlo světa totiž spatřily letenky do Pekingu z Prahy. Na křídlech tohoto finského dopravce si zaletíme z našeho hlavního města do Pekingu a zpět za příznivou cenu 12.991,- kč.

Dostupnost: Již tradičně se snažíme většinu letenkových akcí doplnit i kalendářem znázorňující volné období, dny i místa pro cestu tam i zpět. Ani dnes nebudeme dělat vyjímku. Levné letenky Peking v podání Finnair bookujte na široké rozmezí termínů v období 13. října 2014 až 30. června 2015!

Čína - bližší informace k trase letu. Poletíte z letiště Praha přes Helsinky s příletem na Peking  Beijing Capital... (PEK) Čína. Zpáteční cesta kopíruje původní let. Linka sice obsahuje jeden mezistop, ten však může být i několik hodin.

Tip: Kromě zmíněného menšího úskalí letů s delším mezipřistáním už levné letenky v této akci obsahují už jen samé klady. Hlavní je možnost objednat si lety do Pekingu z Prahy i na polovinu přístího roku. Čím dříve se pustíte do výběru, tím více budete mít termínů k úvaze.

⇆ Peking - Čína (z Prahy) 12.991,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety