Filipíny - levné letenky Manila z Prahy 13.990,-

V současné nabídce skvělých letenkových příležitostí, kdy člověk opravdu neví, kam dříve letět, bychom neradi zapomněli na levné letenky do filipínského hlavního města Manila. Levné letenky do Manily s odletem z Prahy a návratem do Vídně jsou nyní k mání za pouhých 13.990,- kč včetně tax a poplatků.

Ano, čtěte dobře. Levné letenky na Filipíny jsou skutečně nabídnuty do prodeje za tuto bezkonkurenční cenu v návaznosti na odlet z ČR a taky výhodný návrat do blízké Vídně. Na kdy?  Tarif na levné letenky do Manily je možné bookovat na termíny od 5. listopadu letošního roku až do 27. února 2014. Kromě akčních letenek do Manily s odlety v prosinci je výběr termínů zastoupen v dostatečném počtu.

Info k letu - levné lety na Filipíny jsou uskutečňovány na křídlech China Southern Airlines. Lety mají při cestě tam mezipřistání na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a na letišti Baiyun Airport, Kanton, Čína. Přílet je na Ninoy Aquino Intl, Manila, Filipíny. Zpáteční let kromě Cantonu mezipřistává na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie s příletem na Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Tip - zvažujete-li let do Manily, patrně v dohlédné době tady nebude lepší příležitost na zaknihování na levné letenky na Filipíny s odletem z Prahy, takže nastává těmeř poslední příležitost na rezervaci levné letenky. Termínů pro výběr letenky je sice hodně, ale akce již končí, tak si pospěšte!

Online rezervace levné letenky Manila (Filipíny)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.