Filipíny - levné letenky Manila z Prahy 13.990,-

V současné nabídce skvělých letenkových příležitostí, kdy člověk opravdu neví, kam dříve letět, bychom neradi zapomněli na levné letenky do filipínského hlavního města Manila. Levné letenky do Manily s odletem z Prahy a návratem do Vídně jsou nyní k mání za pouhých 13.990,- kč včetně tax a poplatků.

Ano, čtěte dobře. Levné letenky na Filipíny jsou skutečně nabídnuty do prodeje za tuto bezkonkurenční cenu v návaznosti na odlet z ČR a taky výhodný návrat do blízké Vídně. Na kdy?  Tarif na levné letenky do Manily je možné bookovat na termíny od 5. listopadu letošního roku až do 27. února 2014. Kromě akčních letenek do Manily s odlety v prosinci je výběr termínů zastoupen v dostatečném počtu.

Info k letu - levné lety na Filipíny jsou uskutečňovány na křídlech China Southern Airlines. Lety mají při cestě tam mezipřistání na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a na letišti Baiyun Airport, Kanton, Čína. Přílet je na Ninoy Aquino Intl, Manila, Filipíny. Zpáteční let kromě Cantonu mezipřistává na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie s příletem na Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Tip - zvažujete-li let do Manily, patrně v dohlédné době tady nebude lepší příležitost na zaknihování na levné letenky na Filipíny s odletem z Prahy, takže nastává těmeř poslední příležitost na rezervaci levné letenky. Termínů pro výběr letenky je sice hodně, ale akce již končí, tak si pospěšte!

Online rezervace levné letenky Manila (Filipíny)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.