Filipíny - levné letenky Manila z Prahy 12.676,- kč

Půl roku trvalo, než se nám opět naskytla šance zveřejnit zajímavý tip na levné letenky na Filipíny a stojí opravdu za to, protože je dělaný pro pohodlné cestovatele a ještě k tomu levný. V ústředí figuruje hlavní město Manila, ležící při pobřeží Manilského zálivu, na jihozápadě ostrova Luzon.

Zlevněný let na Filipíny pořádá aerolinka China Southern Airlines. Levné letenky do Manily jsou k dispozici za cenu 12.676,- kč s taxami i poplatky s odletem z Prahy a návratem do Londýna na květnové a červnové vybrané termíny. Jako vždy, nenabízí-li se akční kalendář zobrazující volné levné letenky, předvedeme ukázku takového letu, ani teď tomu nebude jinak.

Info k zlevněným letům China Southern Airlines: odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s prvním mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na Baiyun Airport, Kanton, Čína a příletem na letiště Ninoy Aquino Intl, Manila, Filipíny. Zpáteční let s mezipřistáním už jen na letišti Baiyun Airport, Kanton, Čína a konečným příletem na letiště Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Nemusíme snad poznamenávat, jak snadno se dopravíte z Londýna. Jelikož né každý se dokonale vyzná, vězte, že jednosměrnou lowcost letenku z Londýna pořídíte jak do Prahy, Brna, Vídně, nebo třeba i Katovic či Krakova klidně i do pětistovky, záleží na termínu.

Sečtete-li si celkové náklady letu na Filipíny, zjístíte, že vás letenky do Manily s dopravou z ČR včetně zpáteční cesty příjdou velmi dobře.

Online rezervace levné letenky Manila (Filipíny)

Letecké společnosti