Filipíny - levné letenky Manila z Prahy 12.676,- kč

Půl roku trvalo, než se nám opět naskytla šance zveřejnit zajímavý tip na levné letenky na Filipíny a stojí opravdu za to, protože je dělaný pro pohodlné cestovatele a ještě k tomu levný. V ústředí figuruje hlavní město Manila, ležící při pobřeží Manilského zálivu, na jihozápadě ostrova Luzon.

Zlevněný let na Filipíny pořádá aerolinka China Southern Airlines. Levné letenky do Manily jsou k dispozici za cenu 12.676,- kč s taxami i poplatky s odletem z Prahy a návratem do Londýna na květnové a červnové vybrané termíny. Jako vždy, nenabízí-li se akční kalendář zobrazující volné levné letenky, předvedeme ukázku takového letu, ani teď tomu nebude jinak.

Info k zlevněným letům China Southern Airlines: odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s prvním mezipřistáním na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko, druhým na Baiyun Airport, Kanton, Čína a příletem na letiště Ninoy Aquino Intl, Manila, Filipíny. Zpáteční let s mezipřistáním už jen na letišti Baiyun Airport, Kanton, Čína a konečným příletem na letiště Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Nemusíme snad poznamenávat, jak snadno se dopravíte z Londýna. Jelikož né každý se dokonale vyzná, vězte, že jednosměrnou lowcost letenku z Londýna pořídíte jak do Prahy, Brna, Vídně, nebo třeba i Katovic či Krakova klidně i do pětistovky, záleží na termínu.

Sečtete-li si celkové náklady letu na Filipíny, zjístíte, že vás letenky do Manily s dopravou z ČR včetně zpáteční cesty příjdou velmi dobře.

Online rezervace levné letenky Manila (Filipíny)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.