Etihad Airways - Vietnam - levné letenky Ho Či Minovo Město (Saigon) 11.990,- kč

Potřebujete letenky do Vietnamu za solidní peníze? Pomoct pořešit tuto situaci vám může aktuální akční tarif vlajkového leteckého přepravce Spojených Arabských Emirátů - Etihad Airways, který zařadil akční letenky do Vietnamu - Ho Chi Minh City s cenou 11.990,- kč s poplatky. Odlet je z cenově dobře dostupného italského Milána s návratem do rakouské Vídně.

Ptáte se, jak postupovat při rezervaci levné letenky do Ho Chi Minh City? (Ho Či Minovo Město, dříve Saigon). Velmi jednoduše! Na konci této zprávičky najdete odkaz pro rezervaci akční letenky, klikem na něj vám se vám poté zobrazí kalendář nabízející levné letenky do Ho Chi Minh City na termíny od 5. listopadu až do 27. února. Po celé toto období jsou momentálně (do vyprodání akce) letenky k dispozici za jednotnou cenu 11.990,- kč.

Info k letu do Vietnamu s Etihad Airways: odlétá se z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (2h 20min) a příletem na Tan Son Nhut Arpt, Ho Chi Minh City, Vietnam. Zpáteční let má další mezipřistání, a to v německém Mnichově.

Poslední akce nabízející levné letenky do Vietnamu jsme tady měli zhruba před měsícem a půl, je tedy na vás, zda-li si levné letenky zaknihujete nyní v tarifu Etihad Airways, nebo si raději počkáte na další výhodný tarif, který ale může přijít kdo ví kdy.

Online rezervace levné letenky Ho Chi Minh City (Vietnam)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.