Etihad Airways - Thajsko - levné letenky Phuket z Vídně 12.590,- kč

Pakliže bychom měli nějakou aerolinku mající v tuto chvíli nejlevnější letenky doporučit, byla by to kromě britské Virgin Atlantic Airways také aerolinka Etihad Airways, která v současné době sází jeden tarif lepší než druhý. Posuďte sami. Máme tady zpáteční levné letenky na Phuket v Thajsku za 12.590,- kč včetně tax a poplatků a to s odletem z nedaleké Vídně!

Kdo trošičku sleduje situaci okolo levných letenek, ví, že se levnějších tarifů na thajský Phuket dočkáte například oproti letenkám do Bangkoku jen velmi zřídka. Vybírat levné letenky Phuket je možné z kalendáře. Klikem na rezervační odkaz si zobrazíte termíny. V tuto chvíli jsou na výběr levné letenky od 22. dubna do 12. června 2014.

Informace okolo odletu a příletu. Akční letenky do Thajska probíhají v tarifu leteckého přepravce Etihad Airways. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s prvním mezipřistáním na Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, druhým na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty. Přílet je na letiště Phuket Intl Airport, Phuket, Thajsko. Zpět s jedním mezipřistáním v Abu Dhabi a příletem na Tegel Airport, Berlín, Německo.

Tip: Využijte akčního kalendáře na levné letenky do Thajska - Phuket. Termíny již sice nezahrnují sezónní období, odlety z Vídně a cena 12.590,- kč velmi zatraktivňuje tuto akci, neváhejte až do vyprodání!

- rezervace levné letenky Phuket - Thajsko 12.590,- kč (z Vídně)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.