Etihad Airways - Thajsko - levné letenky Phuket z Vídně 12.590,- kč

Pakliže bychom měli nějakou aerolinku mající v tuto chvíli nejlevnější letenky doporučit, byla by to kromě britské Virgin Atlantic Airways také aerolinka Etihad Airways, která v současné době sází jeden tarif lepší než druhý. Posuďte sami. Máme tady zpáteční levné letenky na Phuket v Thajsku za 12.590,- kč včetně tax a poplatků a to s odletem z nedaleké Vídně!

Kdo trošičku sleduje situaci okolo levných letenek, ví, že se levnějších tarifů na thajský Phuket dočkáte například oproti letenkám do Bangkoku jen velmi zřídka. Vybírat levné letenky Phuket je možné z kalendáře. Klikem na rezervační odkaz si zobrazíte termíny. V tuto chvíli jsou na výběr levné letenky od 22. dubna do 12. června 2014.

Informace okolo odletu a příletu. Akční letenky do Thajska probíhají v tarifu leteckého přepravce Etihad Airways. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s prvním mezipřistáním na Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, druhým na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty. Přílet je na letiště Phuket Intl Airport, Phuket, Thajsko. Zpět s jedním mezipřistáním v Abu Dhabi a příletem na Tegel Airport, Berlín, Německo.

Tip: Využijte akčního kalendáře na levné letenky do Thajska - Phuket. Termíny již sice nezahrnují sezónní období, odlety z Vídně a cena 12.590,- kč velmi zatraktivňuje tuto akci, neváhejte až do vyprodání!

- rezervace levné letenky Phuket - Thajsko 12.590,- kč (z Vídně)

Destinace
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.