Etihad Airways - Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Vídně 11.920,- kč

Po zaoceánském tipu na levné letenky do Kalifornie tady máme taky jednu exotiku! Vlajkový letecký přepravce Spojených Arabských Emirátů, aerolinka Etihad Airways, připravila mimojiné také levné letenky do Thajska! Je tady akční tarif s odletem z Vídně, levné letenky do Bangkoku za příjemnou cenu 11.920,- kč včetně tax a poplatků v ceně s návratem do německého Mnichova.

Na kdy a jak objednávat levné letenky do Thajska v akčním tarifu? Klikem na odkaz pro rezervaci se vám zobrazí kalendář na levné letenky do Bangkoku od Etihad Airways, s oranžově označenými dny, ve kterých jsou levné lety k dispozici. Najdete zde levné letenky do Bangkoku s odletem z Vídně a návratem do Mnichova na termíny od konce dubna až do konce června. Termínů pro akční lety je relativně nedostatek, času málo, takže se vyplatí bookovat letenku do Bangkoku ihned.

Pojďme se taky podívat na stručné informace k akčním letům z Vídně do thajského Bangkoku v uvedeném tarifu Etihad Airways s cenou 11.920,- kč. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s prvním mezipřistání na letišti Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo (1h 50min), druhým mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (1h 20min) a příletem na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Zpáteční let z Bangkoku má mezipřistání už jen pouze v Abu Dhabí s finálním příletem na letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Letecké společnosti