Etihad Airways - Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Vídně 11.920,- kč

Po zaoceánském tipu na levné letenky do Kalifornie tady máme taky jednu exotiku! Vlajkový letecký přepravce Spojených Arabských Emirátů, aerolinka Etihad Airways, připravila mimojiné také levné letenky do Thajska! Je tady akční tarif s odletem z Vídně, levné letenky do Bangkoku za příjemnou cenu 11.920,- kč včetně tax a poplatků v ceně s návratem do německého Mnichova.

Na kdy a jak objednávat levné letenky do Thajska v akčním tarifu? Klikem na odkaz pro rezervaci se vám zobrazí kalendář na levné letenky do Bangkoku od Etihad Airways, s oranžově označenými dny, ve kterých jsou levné lety k dispozici. Najdete zde levné letenky do Bangkoku s odletem z Vídně a návratem do Mnichova na termíny od konce dubna až do konce června. Termínů pro akční lety je relativně nedostatek, času málo, takže se vyplatí bookovat letenku do Bangkoku ihned.

Pojďme se taky podívat na stručné informace k akčním letům z Vídně do thajského Bangkoku v uvedeném tarifu Etihad Airways s cenou 11.920,- kč. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s prvním mezipřistání na letišti Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo (1h 50min), druhým mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (1h 20min) a příletem na letiště Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Zpáteční let z Bangkoku má mezipřistání už jen pouze v Abu Dhabí s finálním příletem na letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.