Etihad Airways - Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Vídně 10.390,- kč

Je tady další pecka! Rotrhl se nám pytel s akčními letenkami do thajského Bangkoku, tak proč toho nevyužít! Další z řady aktuálních zajímavých tarifů patří aerolinkám Etihad Airways s odletem z Vídně! Zaknihujete li si nynější tarif na levné letenky do Bangkoku, zaplatíte za letenky pouhých 10.390,- kč včetně tax a poplatků.

Jsou tady dvě varianty levných letů do Thajska s odlety z Vídně s identickou cenou 10.390,- kč, levné letenky do Bangkoku s odlety z Vídně a návraty do Düsseldorfu, nebo levné letenky do Bangkoku s odlety z Vídně a návraty do Berlína. Pro obě varianty jsou k dispozici letové kalendáře (na odkazech níže) na dobu od 23. května do 20. června. Obě varianty obsahují lety s dvěmi krátkými mezipřistáními.

Při vybírání vhodného termínu na akční letenky do Thajska doporučujeme jednat svižně, protože levné letenky do Thajska s takovou cenou a odletem z Vídně půjdou na dračku. Obvykle je taková akce na levné letenky vyprodána doslova před očima.

- online rezervace levné letenky Bangkok - Thajsko (návrat do Berlína)

- online rezervace levné letenky Bangkok - Thajsko (návrat do Düsseldorfu)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.