Etihad Airways - Thajsko - levné letenky do Bangkoku 11.360,- kč

Nemáte to daleko do Krakova? Je tu další bezva tip na levný let do thajského Bangkoku! V podání leteckého přepravce Etihad Airways se nám nabízí levné letenky do Bangkoku s cenou 11.360,- kč včetně tax a poplatků. Akční letenky z Krakova jsou určeny prevážně cestovatelům z východní části naší republiky, kteří to mají do tohoto polského města relativně kousek.

Nutno ještě podotknout, že návraty jsou směřovány do maďarské Budapešti. Akční letenky do Thajska (Bangkok) v uvedeném tarifu Etihad Airways jsou k mání na volné lety od 4. září až do 20. ledna 2014. Volných letenek není ani málo, ani hodně. Například levné letenky do Bangkoku pro odlety v měsíci říjnu a lednu 2014 už téměr nejsou.

Informace k letu: Žádné dlouhé čekačky na letištích. Do Thajska poletíte z letiště John Paul II Balice Intl, Krakow, Polsko s mezipřistáním na Tegel Airport, Berlín, Německo (1h 10min), druhým na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (2h 40min) a příletem na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Zpáteční let kopíruje stejnou trasu v opačném podání, jen návrat je na letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko.

Tip: Objednávat letenku ihned či nikoliv? Odpověď je jednoznačně ihned. Jediný recept, jak si včas vybrat z volných termínů na levné letenky do Bangkoku je totiž rezervovat vybraný termín v době, kdy je volný. Budete mít jistotu vybraného termínu a výhodné ceny letenky.

Online rezervace levné letenky Thajsko (Bangkok)

- alternativa: letenky do Bangkoku z Budapešti (návrat do Vídně) 12.020,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.