Etihad Airways - Thajsko - levné letenky do Bangkoku 11.360,- kč

Nemáte to daleko do Krakova? Je tu další bezva tip na levný let do thajského Bangkoku! V podání leteckého přepravce Etihad Airways se nám nabízí levné letenky do Bangkoku s cenou 11.360,- kč včetně tax a poplatků. Akční letenky z Krakova jsou určeny prevážně cestovatelům z východní části naší republiky, kteří to mají do tohoto polského města relativně kousek.

Nutno ještě podotknout, že návraty jsou směřovány do maďarské Budapešti. Akční letenky do Thajska (Bangkok) v uvedeném tarifu Etihad Airways jsou k mání na volné lety od 4. září až do 20. ledna 2014. Volných letenek není ani málo, ani hodně. Například levné letenky do Bangkoku pro odlety v měsíci říjnu a lednu 2014 už téměr nejsou.

Informace k letu: Žádné dlouhé čekačky na letištích. Do Thajska poletíte z letiště John Paul II Balice Intl, Krakow, Polsko s mezipřistáním na Tegel Airport, Berlín, Německo (1h 10min), druhým na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (2h 40min) a příletem na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Zpáteční let kopíruje stejnou trasu v opačném podání, jen návrat je na letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko.

Tip: Objednávat letenku ihned či nikoliv? Odpověď je jednoznačně ihned. Jediný recept, jak si včas vybrat z volných termínů na levné letenky do Bangkoku je totiž rezervovat vybraný termín v době, kdy je volný. Budete mít jistotu vybraného termínu a výhodné ceny letenky.

Online rezervace levné letenky Thajsko (Bangkok)

- alternativa: letenky do Bangkoku z Budapešti (návrat do Vídně) 12.020,- kč

Destinace
Letecké společnosti