Etihad Airways - Thajsko - levné letenky do Bangkoku 10.081,- kč

Cestovat mimo sezónu do Thajska se vyplatí! Přinášíme vám aktuální přehled levných letenek do Bangkoku s cenou kolem 10 tisíc kč s odlety z různých evropských měst. Letět levně do Bangkoku lze aktuálně Budapešti, Krakova, ale také z Prahy. Jedná se o květnový výprodej letenek s omezenými počty volných termínů, letenky do Bangkoku z Prahy jsou za vyšši cenu, ale s kalendářem pro výběr.

Do thajského Bangkoku nyní seženeme levné letenky od Etihad Airways s odletem z Budapešti a možným návratem do Mnichova, Berlína, či Vídně. Dále levné letenky do Bangkoku s odlety z Krakova a možnými návraty do Mnichova, Berlína, nebo Vídně a také letenky do Bangkoku z Prahy, ale za ty si připlatíte.

Nebudeme zde rozepisovat všechny konkrétní popisy letů, ty si zobrazíte včetně cen s možností rezervace v českém rezervačním systému na odkazech níže. V každém případě pro získání takto výhodné letenky do Thajska si budete muset pospíšit.

letenky z Budapešti
- Budapešť - Bangkok / Bangkok - Mnichov - 10.081,- Kč
  - Budapešť - Bangkok / Bangkok - Berlín - 10.154,- Kč
  - Budapešť - Bangkok / Bangkok - Vídeň - 10.524,- Kč
letenky z Krakova
  - Krakov - Bangkok / Bangkok - Mnichov - 10.197,- Kč
  - Krakov - Bangkok / Bangkok - Berlín - 10.267,- Kč
  - Krakov - Bangkok / Bangkok - Vídeň - 10.642,- Kč
letenky z Prahy
  - Praha - Bangkok / Bangkok - Praha - 15.890,- Kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.