Etihad Airways - Thajsko - levné letenky do Bangkoku 10.081,- kč

Cestovat mimo sezónu do Thajska se vyplatí! Přinášíme vám aktuální přehled levných letenek do Bangkoku s cenou kolem 10 tisíc kč s odlety z různých evropských měst. Letět levně do Bangkoku lze aktuálně Budapešti, Krakova, ale také z Prahy. Jedná se o květnový výprodej letenek s omezenými počty volných termínů, letenky do Bangkoku z Prahy jsou za vyšši cenu, ale s kalendářem pro výběr.

Do thajského Bangkoku nyní seženeme levné letenky od Etihad Airways s odletem z Budapešti a možným návratem do Mnichova, Berlína, či Vídně. Dále levné letenky do Bangkoku s odlety z Krakova a možnými návraty do Mnichova, Berlína, nebo Vídně a také letenky do Bangkoku z Prahy, ale za ty si připlatíte.

Nebudeme zde rozepisovat všechny konkrétní popisy letů, ty si zobrazíte včetně cen s možností rezervace v českém rezervačním systému na odkazech níže. V každém případě pro získání takto výhodné letenky do Thajska si budete muset pospíšit.

letenky z Budapešti
- Budapešť - Bangkok / Bangkok - Mnichov - 10.081,- Kč
  - Budapešť - Bangkok / Bangkok - Berlín - 10.154,- Kč
  - Budapešť - Bangkok / Bangkok - Vídeň - 10.524,- Kč
letenky z Krakova
  - Krakov - Bangkok / Bangkok - Mnichov - 10.197,- Kč
  - Krakov - Bangkok / Bangkok - Berlín - 10.267,- Kč
  - Krakov - Bangkok / Bangkok - Vídeň - 10.642,- Kč
letenky z Prahy
  - Praha - Bangkok / Bangkok - Praha - 15.890,- Kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.