Etihad Airways - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně 9.990,- kč

Máme období úrody akčních tarifů a různých levných letenek, tak proč toho nevyužít? Dnešním akčním letenkám bude vládnout nabídka leteckého přepravce Etihad Airways. S touto aerolinkou si nyní mimojiné zarezervujete zpáteční levné letenky do Bangkoku v Thajsku za 9.990,- kč včetně tax a poplatků. Spoj obsahuje let z Vídně do Bangkoku a zpáteční z Bangkoku do Mnichova.

Dostupnost: Kdy zarezervovat tyto levné letenky do Thajska? Bookovat ihned je samozřejmě povinnost pro dosažení uvedené ceny a jakž takž volných termínů. K této chvíli jsou k dispozici levné letenky Bangkok na období od 6. listopadu až do 3. června 2014, čili zahrnuje také hlavní sezónu v Thajsku! Klikem na rezervační odkaz si vyjedete kalendář s volnými lety.

Informace k tarifu do Thajska: Lety probíhají s již zmíněnou leteckou společností Etihad Airways. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s prvním mezipřistáním na Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, druhým na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty. Přilétá se na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Zpáteční let s mezipřistáním už pouze v Abu Dhabi, přílet je na Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

Tip: Nabídka od Etihad Airways s odlety z Vídně není jedinou možností rezervace levné letenky do Thajska. Na tomto přehledu získáte výpis všech posledních akcí včetně letů z Prahy. Máte-li individuální požadavky, napište nám je na facebook, rádi vám poradíme.

- online rezervace levné letenky Bangkok - Thajsko 9.990,- kč (z Vídně)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.