Etihad Airways - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně 9.990,- kč

Máme období úrody akčních tarifů a různých levných letenek, tak proč toho nevyužít? Dnešním akčním letenkám bude vládnout nabídka leteckého přepravce Etihad Airways. S touto aerolinkou si nyní mimojiné zarezervujete zpáteční levné letenky do Bangkoku v Thajsku za 9.990,- kč včetně tax a poplatků. Spoj obsahuje let z Vídně do Bangkoku a zpáteční z Bangkoku do Mnichova.

Dostupnost: Kdy zarezervovat tyto levné letenky do Thajska? Bookovat ihned je samozřejmě povinnost pro dosažení uvedené ceny a jakž takž volných termínů. K této chvíli jsou k dispozici levné letenky Bangkok na období od 6. listopadu až do 3. června 2014, čili zahrnuje také hlavní sezónu v Thajsku! Klikem na rezervační odkaz si vyjedete kalendář s volnými lety.

Informace k tarifu do Thajska: Lety probíhají s již zmíněnou leteckou společností Etihad Airways. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s prvním mezipřistáním na Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, druhým na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty. Přilétá se na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Zpáteční let s mezipřistáním už pouze v Abu Dhabi, přílet je na Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

Tip: Nabídka od Etihad Airways s odlety z Vídně není jedinou možností rezervace levné letenky do Thajska. Na tomto přehledu získáte výpis všech posledních akcí včetně letů z Prahy. Máte-li individuální požadavky, napište nám je na facebook, rádi vám poradíme.

- online rezervace levné letenky Bangkok - Thajsko 9.990,- kč (z Vídně)

Destinace
Letecké společnosti