Etihad Airways - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně 9.990,- kč

Máme období úrody akčních tarifů a různých levných letenek, tak proč toho nevyužít? Dnešním akčním letenkám bude vládnout nabídka leteckého přepravce Etihad Airways. S touto aerolinkou si nyní mimojiné zarezervujete zpáteční levné letenky do Bangkoku v Thajsku za 9.990,- kč včetně tax a poplatků. Spoj obsahuje let z Vídně do Bangkoku a zpáteční z Bangkoku do Mnichova.

Dostupnost: Kdy zarezervovat tyto levné letenky do Thajska? Bookovat ihned je samozřejmě povinnost pro dosažení uvedené ceny a jakž takž volných termínů. K této chvíli jsou k dispozici levné letenky Bangkok na období od 6. listopadu až do 3. června 2014, čili zahrnuje také hlavní sezónu v Thajsku! Klikem na rezervační odkaz si vyjedete kalendář s volnými lety.

Informace k tarifu do Thajska: Lety probíhají s již zmíněnou leteckou společností Etihad Airways. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s prvním mezipřistáním na Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, druhým na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty. Přilétá se na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Zpáteční let s mezipřistáním už pouze v Abu Dhabi, přílet je na Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

Tip: Nabídka od Etihad Airways s odlety z Vídně není jedinou možností rezervace levné letenky do Thajska. Na tomto přehledu získáte výpis všech posledních akcí včetně letů z Prahy. Máte-li individuální požadavky, napište nám je na facebook, rádi vám poradíme.

- online rezervace levné letenky Bangkok - Thajsko 9.990,- kč (z Vídně)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.