Etihad Airways - Thajsko - levné letenky Bangkok 10.590,- kč

I do Bangkoku se dá letět levně, nevěříte? Nevadí li vám cestování z předních evropských destinací, sáhněte po letenkách do Thajska v aktuálním akčním tarifu aerolinek Etihad Airways. Ta nabízí levné letenky do Bangkoku s odletem z Amsterdamu a návratem do Düsseldorfu za 10.590,- kč s taxami i poplatky a to je za letenky do Thajska dobrá cena, co říkáte?

Dostupnost: letecká společnost Etihad Airways nabízí levné letenky do Bangkoku na dostatek termínů s odlety od 15. května a možnými návraty do 17. června. Jelikož se jedná o akční letenky, najdete zde i letový kalendář s možností rezervace letenky v českém rezervačním systému (odkaz na konci zprávy).

Popis cesty do Thajska v akčním tarifu Etihad Airways - odlet je z letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko s mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (2h a 5min) a příletem na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Zpáteční let s identickým mezipřistáním vede na letiště Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo.

Tip: nehodí se vám aktuální akce na letenky do Thajska s odletem z Amsterdamu? Mrkněte se na akční letenky v pravém bloku stránek, kde najdete levné letenky do Bangkoku i s odletem z Prahy, aktuálně např. letenky od aerolinek Turkish Airlines, nebo Emirates Airlines.

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Destinace
Letecké společnosti