Etihad Airways - Thajsko - levné letenky Bangkok 10.590,- kč

I do Bangkoku se dá letět levně, nevěříte? Nevadí li vám cestování z předních evropských destinací, sáhněte po letenkách do Thajska v aktuálním akčním tarifu aerolinek Etihad Airways. Ta nabízí levné letenky do Bangkoku s odletem z Amsterdamu a návratem do Düsseldorfu za 10.590,- kč s taxami i poplatky a to je za letenky do Thajska dobrá cena, co říkáte?

Dostupnost: letecká společnost Etihad Airways nabízí levné letenky do Bangkoku na dostatek termínů s odlety od 15. května a možnými návraty do 17. června. Jelikož se jedná o akční letenky, najdete zde i letový kalendář s možností rezervace letenky v českém rezervačním systému (odkaz na konci zprávy).

Popis cesty do Thajska v akčním tarifu Etihad Airways - odlet je z letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko s mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (2h a 5min) a příletem na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Zpáteční let s identickým mezipřistáním vede na letiště Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo.

Tip: nehodí se vám aktuální akce na letenky do Thajska s odletem z Amsterdamu? Mrkněte se na akční letenky v pravém bloku stránek, kde najdete levné letenky do Bangkoku i s odletem z Prahy, aktuálně např. letenky od aerolinek Turkish Airlines, nebo Emirates Airlines.

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.