Etihad Airways - Maledivy ↔ levné letenky Male z Vídně 13.810,- kč

Ušetřete na cestě do pozemského ráje! Maledivy výhodněji? Nyní je ideální doba zarezervovat si levnou letenku! Pakliže jste přehlédli náš trip na levný let Maledivy z Prahy z 3. března s Turkish Air, ještě není úplně pozdě ulovit nějaké to volné místečko. Cena byla stanovena na 14.450,- kč. Teď se ale připojuje zdatná konkurence ze stáje leteckého giganta Etihad Airways, který mimojiné sponzoruje ty nejlepší fotbalové kluby světa jako je např. Manchester City, nebo Barcelona.

Co jsme teda pro vás ve spolupráci s aerolinkou Etihad Airways připravili tentokrát? Jsou to ještě o něco málo levnější letenky do Male s odletem z Vídně a návratem do Mnichova, což ocení především ti cestovatelé, kteří by rádi na cestě okusily i další evropská města. Jak Vídeň, tak Mnichov určitě pro fanoušky cestování má co nabídnout. Poloha obou měst je pro Čechy přívětivá, takže doprava není problém. Levné letenky na Maledivy z Vídně v této akci můžou být vaše za 13.810,- kč.

Dostupnost: Vyhledávat levné letenky je v tomto případě zbytečná ztráta času. Ty nejlevnější jsme už vyhledali za vás a vložili je do akčního itineráře. Co to pro vás znamená? Po kliknutí na odkaz "rezervace" na konci článku se před váma zobrazí kalendář s volnými a obsazenými místy. Oranžově zbarvené data jsou volné a je možné je zabookovat, bílá políčka značí obsazená místa. Letenky do Male z Vídně s Etihad umožňují letět levně v období 7. května 2014 do 23. července 2014.

Důležitý faktor při výběru levné letenky do Male je samozřejmě i trasa, počet a doba mezipřistání. Zde se letí z Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezistopem na Tegel Airport, Berlín, Německo, druhým na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty. Přílet je na Male Intl Arpt, Male, Maledivy. Na zpáteční cestě už vás čeká pouze jeden mezistop a to opět v Abu Dhabi. Let končí na Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo. Doba mezipřistání u cesty na Meldivy s Etihad nepřekračuje 4 hodiny.

Tip: Jak tarif z 3. března s levnými letenkami na Maledivy z Prahy s Turkish Airlines, tak i tento z Vídně je platný a je možné si jej zaknihovat. Na konci článku naleznete odkazy let z Vídně i Prahy, lépe řečeno na oba kalendáře, kterými disponujeme. Prostudujte i oba dva akční lety, nejhorší varianta, chcete-li letět levně, je čekat. Nevíte-li si rady, nebo potřebujete individuální radu? Jsme vám k dispozici v naší letenkové poradně na facebooku.

↔ Male - Maledivy z Vídně 13.810,- kč rezervace

↔ Male - Maledivy z Prahy 14.450,- kč rezervace

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.