Etihad Airways - Indonésie - levné letenky Jakarta z Vídně 12.560,- kč

V podstatě celý rok nám píšete o vhodné letenky do tolik oblíbené indonéské Jakarty. Ty jsou právě teď tady a potěší všechny, kteří by chtěli letět z Vídně! Aerolinka, která je nyní opravdu v kurzu nabízí zpáteční levné letenky Jakarta s cenou 12.560,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o tarif s odletem z Vídně a návratem do Mnichova.

Dostupnost: Nevyhledávejte levné letenky, klikněte na rezervační odkaz a zobrazte si aktuální online stav volných termínů s možností okamžité rezervace. V tuto chvíli se nabízí levné letenky Jakarta na termíny od 4. února do 3. června. Jsou to pouze doprodejové volné letenky, takže jich v systému nenajdete hodně.

*** update - již vyprodáno ***

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.