Etihad Airways - Indonésie - levné letenky Jakarta z Vídně 12.560,- kč

V podstatě celý rok nám píšete o vhodné letenky do tolik oblíbené indonéské Jakarty. Ty jsou právě teď tady a potěší všechny, kteří by chtěli letět z Vídně! Aerolinka, která je nyní opravdu v kurzu nabízí zpáteční levné letenky Jakarta s cenou 12.560,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o tarif s odletem z Vídně a návratem do Mnichova.

Dostupnost: Nevyhledávejte levné letenky, klikněte na rezervační odkaz a zobrazte si aktuální online stav volných termínů s možností okamžité rezervace. V tuto chvíli se nabízí levné letenky Jakarta na termíny od 4. února do 3. června. Jsou to pouze doprodejové volné letenky, takže jich v systému nenajdete hodně.

*** update - již vyprodáno ***

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.